İçeriğe atla

Su Tesisatı Sızıntı Tespiti

su kaçağı bulma hizmeti sağlayan firmamız eskiden kullanılan bütün yöntem ve uygulamaları sizlere unutturarak yepyeni bir yöntem ile sizlere tanıştıracaktır.

Su kaçağı sorunu eskiden tamir edilmesi güç olan bir işlemdi. Bunun sebebi ise, su kaçağı bulma işleminin uzun ve meşakkatli olması idi. Elde olmayan ekipmanlar yüzünden su patlağını bulma işlemi hem sizler için hem de tesisat firmalarımız için tam bir işkenceye dönerdi.

Gözle görünmeyen beton arkasında ya da fayans altlarında yer alan tesisat borularında meydana gelen arızaları tamir etmek için eskiden kırıp dökmek gerekiyordu.

Su sızıntısına neden olan patlayan boruyu göremediğinizden, profesyonel bir yardım diye gider sokak tesisatçısını çağırırsınız.

Evinize gelen merdiven altı sokak tesisatçısı su kaçağınızı tamir etmeden önce öncelikle bütün su borularının geçtiği yerleri kırar ve döker, arkalarından ya da altlarından su kaçağına neden olan boruyu arar. Patlayan su borusunu rastgele işlemlerle kırarak ve dökerek gerçekleştiren amatör su tesisatçıları sizlere hiçbir imkan sunamaz ve sorununuzu daha ciddi boyutlara taşır.

Bu nedenle su kaçaklarına rastladığınız anda yapmanız gereken ilk işlem Gaziosmanpaşa kırmadan dökmeden su kaçağı bulma firmamız olsun.  Evet yanlış okumadınız firmamız su kaçağını tespit ederken herhangi bir yeri kırıp dökmez, sizlere ekstra masraflar çıkarmaz.

Firmamız su kaçağı bulma konusunda yılların biriktirdiği bilgi ve deneyime sahiptir. Bu nedenle su tesisatında meydana gelen diğer sorunlar gibi bu problemede teknolojik modern cihazlar ile müdahale eder ve kısa süre içerisinde sorunu ortadan kaldırır. Bilimin ilerlemesiyle hayatımızı kolaylaştırı teknolojik ürünlerinde çoğalması en çok da tesisat sektörünün işine geldi.

Eskiden günlerce süren su kaçağı bulma ve tamiri yapma işlemi günümüz teknolojisinin ürettiği akustik dinleme adlı cihaz sayesinde artık çok kolay. Su sesine karşı duyarlı hale getirilen akustik dinleme adlı cihaz, su borularınızı dinleyerek sızıntının olduğu yeri noktasal olarak tespit eder.

Tek bir fayansın altında noktasal olarak kaçağı bulan akustik dinleme sizleri büyük dertlerden kurtarmaktadır. Noktasal olarak tespit edilen su kaçağınız, firmamızın sertifikalı uzman ustaları aracılığıyla tamir edilir.

Tek bir seramiğin altında yapılacak olan işlem sizleri hem vakit hem de nakit anlamında oldukça tasarrufa geçirecektir. Aynı gün servis imkanı sağlayan firmamız sizlere vermiş olduğu her hizmet için garanti vermektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonŞimdi Ara