İçeriğe atla

Bilgisayarlı Kaçak Su Tespit Servisi

Ev ve iş yerlerinde oluşan su kaçağı kameralı son teknolojik aletlerimiz ile su kaçağı tespiti yapılarak duvar kırmadan tespit edilir. Garantili su kaçağı tespiti yapılır.

Zamanla biriken maddeler klozet giderlerinde bir tabaka oluşmasına neden olacak ve zamanla artarak problemin büyümesini sağlayacaktır.

Geri tepen pis ve kokulu su canınızı sıkmasına müsaade etmeden uzman desteği sayesinde ise  klozet tıkanıklığı sorununa son.

Su kaçağı sorunu İstanbul ve tüm ilçelerimizde sıklıkla meydana gelen bir sorundur.

Artık su kaçağını kırmadan noktasal olarak tespit etmek mümkün. su kaçağı tespit cihazlarının yardımı ile hiç bir yer kırılmadan su sızıntısının oluştuğu alanı noktasal olarak tespit edebilen bir firma var.

Gürültüye gerek kalmadan kırmadan dökmeden kaçaklar bulunur. Bilgisayarlı su kaçağı tespiti süresi sadece 2 dk ile 25 dk arası değişim gösterirken ilkel yollar ile aranan kaçaklarda bu süre günler hatta haftalar alırdı.

Kırmadan Kaçak Tamiri Mümkün !

Firmamızın profesyonel hizmetlerinden yararlanmak için lütfen iletişime geçiniz. Firmamız 1992 yılından bu yana su tesisatı sektöründe lider bir kuruluştur.

Sizi zorlayacak bir bütçe veya tadilat gerektirecek kırılmış dökülmüş fayansları, zor durumda bırakacak kötü sürprizleri artık aklınızdan çıkarabilirsiniz.

Çevreye rahatsızlık boyutuna ulaştırmadan su kaçağı konusunda bizden beklediğiniz hizmeti yerinde tespitle hızlı ve kesintisiz bir şekilde alabilirsiniz.

 

Çalışmalarımızda kullandığımız Alman malı rothenberger markalı cihazlarımız var. İleri teknolojinin bize sağladığı imkanlardan olup bize güveninizi zirveye taşımak, karşılıklı memnuniyetimizle bu yolda ilerlemek firmamız için olmazsa olmazıdır.

 

Bırakın su kaçağı sorununu bize. zaman ve konfor size kalsın tesisata dair çalışmalarımıza dair görsellerimiz inceleyebilir ve bizimle irtibat kuracağınız iletişim bilgilerine web  sayfamız üzerinden ulaşabilirsiniz.

Tesisat işlemlerimizde klozet alafranga bahçe gideri sokak gideri lavabo açacağı mutfak tezgah lavabosu ve tüm kanal açma hizmetlerinde siz müşterilerimize faydalı bir hizmet vermekteyiz.

hizmetimiz ile su sızıntısını buluyoruz. Özel makinelerimiz ile suyun sızıntı yaptığı tam noktayı buluyor ve onarımını yapıyoruz. Kameralı su kaçağı tespiti işlemimiz ve kırmadan su kaçak tespit işlemimiz bulunmaktadır.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonŞimdi Ara