İçeriğe atla

Gaziosmanpaşa Su Kaçağı

Yağı sistemi içerisinde meydana gelen sorunların büyük bir kısmı elde olmayan nedenlerle ortaya çıksa da bilinçsizce yapılan işlemler sonucu meydana gelen su tesisatı sorunları da olmaktadır. Elde olmayan teknolojik cihazlar nedeniyle eskiden meydana gelen sorunların tamamı insan gücüne bağlı olarak tamiri gerçekleşmekte ve bu da sizlere oldukça büyük zararlara uğratmaktaydı.
Su tesisatı arızaları daha çok eski binalarda meydana gelmektedir. Bunun nedeni eski binalarda kullanılan su tesisatı sisteminin eskimesi ve zaman içerisinde deformasyona uğramasıdır. Her ne kadar can sıkıcı bir mesele olsa da eski binalarda meydana gelen su tesisatı arızaları bir nebze de olsa anlaşılmaktadır. Son zamanlarda eski yeni dinlemeden her türlü yapıda meydana gelen ve sizleri bir hayli zor durumda bırakan su tesisatı arızaları oldukça moral bozmaktadır.
Yeni binalarda kullanılan kalitesi düşük su boruları veya yanlış eğim sonucu ortaya çıkan bu sorunlar daha fazla canınızı sıkmaktadır. Su tesisatı arızalarıyla karşılaşır karşılaşmaz yapmanız gereken birinci iş, sorunun nereden ve nasıl meydana geldiğini araştırmak değil, alanında bilgi ve deneyim sahibi su tesisatçı ustaları ile sorunu ortadan kaldırmak olmalıdır.
Eskiden teknolojideki kısıtlı imkanlar nedeniyle oldukça zahmetli işlemler sonunda ortadan kalkan ve sizleri her anlamda uğraştıran su tesisatı arızaları, kırma dökme işlemi sonunda tespit edilip, tamiri gerçekleşirdi.
Üzeri koruma amacıyla beton ve seramiklerle örtülü olan su tesisatı sisteminde meydana gelen arızaları tespit etmek için günlerce süren kırma dökme işlemi uygulanır ve ardından tamir işlemi gerçekleşmekteydi.


Kırılan yerlerde oluşan moloz yığınlarını atmak, yeniden onarmak ve temizlik işlemleri gibi teferruatlar sizleri oldukça uğraştırmakta ve zahmete sokmaktaydı.
İstanbul kırmadan dökmeden noktasal olarak su tesisatı sorununu bulma hizmeti sağlayan firmamız en zahmetli sorunları bile teknolojinin son harikası olan cihazlar ile noktasal olarak gerçekleştirmekte ve sizlere garantili hizmet sağlamaktadır.
Sizlere bir telefon kadar yakın olan firmamız, son zamanlarda İstanbulluların en çok tercih ettiği su tesisatçı firması olmuştur.
İstanbul’un bütün ilçe ve mahallelerine aynı gün servis olanağı sağlayan firmamız, sabit fiyat garantisi de vermektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonŞimdi Ara