İçeriğe atla

Petek Temizliği Gaziosmanpaşa

Şemsipaşa Petek Temizliği

Şemsipaşa petek temizliğini başarılı bir şekilde gerçekleştiren alanında profesyonel olmuş bir firmayız. Tüm peteklerin güven ve hassasiyet eşliğinde temizlenmesi ve kullanıma hazır halde sizlere teslim edilmesini sağlıyoruz.

Kış aylarında oluşabilecek olumsuz hava koşullarına karşı daha korunaklı ve sıcak bir ortamda kışı geçirmeniz için tüm bakımları yaptırmanız gerekmektedir.

Bakımları yapılmayan petekler mevcut ısıyı dışarıya vermez ve daha fazla yakıt harcayarak size ve bütçenize zarar vermektedir.

Kalite standartlarına uygun yaptığımız temizleme çalışmalarında sizlere uzun vadede memnuniyet sözü veriyoruz. Yapacağımız tüm çalışmalar firmamız tarafından garantili iş teslimatı adı altında yapılarak güvence altına alınmaktadır.

Her nerede olursanız olun tüm il ilçe semt ve mahallelerde hizmet vermekteyiz. Bizlere bir telefon kadar uzaktasınız.

Ofis büro iş yeri fabrika daire apartman gibi tüm alanlarda faaliyet göstermekteyiz.

Peteklerim Nasıl Temizlenecek ?

Petekler sökülmeden bulunduğu ortamda temizleme işlemi yapılmaktadır. Oluşabilecek tüm hasar ve kayıptan firmamız sorumludur.Uzman kadromuz tesisatçı ustalarımız ve kullandığımız son teknolojik ekipmanlar ile hizmet vermekteyiz.

Kimyasal madde kullanılarak makinelerle yapılan temizlemeler de hiç bir çevre kirliliği oluşmamaktadır.

Şemsipaşa Petek Temizliği İçin Bizi Tercih Ediniz

 • Uzman kadro
 • Son teknolojik ekipman
 • 7/24 İletişim imkanı
 • Güvenilir firma
 • Garantili iş teslimatı
 • Ödeme kolaylıkları

Mevlana Petek Temizliği

Mevlana petek temizliği firması olarak siz değerli müşterilerimizin ısınma alanlarında kullandığı ve problem yaşadığı tüm peteklerin başarılı bir şekilde temizlenmesini gerçekleştiren yetkili firmayız.

Kış aylarında oluşabilecek olumsuz hava koşullarına karşı daha korunaklı ve sıcak bir ortamda kışı geçirmek için tüm bakımları yaptırmanız gerekir.

Bakımı yapılmayan petek mevcut ısıyı dışarıya vermez ve daha fazla yakıt harcayarak sağlığınıza ve bütçenize zarar vermektedir.

Kombi açık iken elinizi petek üstüne tuttuğunuzda ısı alamıyorsanız petek çamurlaşmış su kireçlenme veya yabancı cisim kaçması sonucu tıkanmış olabilir.

Kalite standartlarına uygun verdiğimiz hizmette sizlere uzun vadede memnuniyet sözü veriyoruz. Yapacağımız tüm çalışmalar firmamız tarafından garantili iş teslimatı adı altında yapılarak güvence altına alınmaktadır.

Ofis büro iş yeri fabrika daire apartman gibi tüm alanlarda faaliyet göstermekteyiz.

Detaylı bilgi ve destek almak için bizi arayınız.

Peteklerim Tıkalı Ne Yapmalıyım ?

Sizlere uzman kadromuz tesisatçı ustamız ve kullandığımız son teknolojik ekipmanlar ile hizmet vermekteyiz. Petekler sökülmeden bulunduğu ortamda temizlenmektedir.

Kimyasal madde kullanılarak makinelerle yapılan temizlemeler de hiç bir çevre kirliliği oluşmamaktadır. Doğabilecek tüm hasar ve kayıptan firmamız sorumludur.

En uygun fiyatlar ile kaliteli hizmet almak için doğru adrestesiniz. 7/24 iletişim imkanı sunan firmamız sizlere günün her saati destek olmaktadır.

 

Sarıgöl Petek Temizliği

Sarıgöl  petek temizliği firması olarak siz değerli müşterilerimizin kullanmakta olduğu ve problem yaşadığı tüm petek temizliğini başarıyla gerçekleştiren yetkili firmayız.

Kış aylarında oluşabilecek olumsuz hava koşullarına karşı sizleri daha korunaklı ve sıcak bir ortamda kışı geçirmeniz için tüm bakımların yapılmasını sağlıyoruz.

Tıkalı olan petekler mi var ? Her nerede olursanız olun tüm il ilçe semt ve mahallelerde hizmet vermekteyiz. Bizlere bir telefon kadar uzaktasınız.

Kalite standartlarına uygun yaptığımız çalışmalarda sizlere uzun vadede memnuniyet sözü veriyoruz. Yapacağımız tüm çalışmalar firmamız tarafından garantili iş teslimatı adı altında yapılarak güvence altına alınmaktadır.

Petek temizliği hizmet alanlarımız olarak ofis büro iş yeri fabrika daire apartman gibi her alanda faaliyet göstermekteyiz.

Detaylı bilgi ve destek almak için bizimle irtibata geçiniz.

Sarıgöl Petek Temizliği Nasıl Yapılıyor ?

Günümüzde sıkça karşılaşılan sorunlardan biri bakımları yapılmayan petek tesisatıdır. Tıkalı olan petekler mevcut ısıyı dışarıya vurmaz ve daha fazla yakıt harcayarak hem sağlığınıza hemde bütçenize zarar vermektedir.

Uzman kadromuz tesisatçı ustalarımız ve kullandığımız son teknolojik ekipmanlar ile tüm petekleri temizliyoruz.

En uygun fiyatlar ile kaliteli hizmet almak için doğru adrestesiniz.

 

 

 

 

Yenidoğan Petek Temizliği

Yenidoğan petek temizliği firması olarak siz değerli müşterilerimizin tüm petek temizliği bakım ve onarımını gerçekleştiren yetkili firmayız. Kullanmakta olduğunuz ve problem yaşadığınız petek tesisatında oluşabilecek tüm sorunlar basit bir şekilde onarılmaktadır.

Kış aylarında oluşabilecek olumsuz hava koşullarına karşı sizlerin daha korunaklı ve sıcak bir ortamda kışı geçirmeniz için verdiğimiz hizmetten memnun kalacaksınız.

Kalite standartlarına uygun verdiğimiz bu hizmette sizlere uzun vadede memnuniyet sözü veriyoruz. Yapacağımız tüm çalışmalar firmamız tarafından garantili iş teslimatı adı altında yapılarak güvence altına alınmaktadır.

Petek Temizliği 

Günümüzde sıkça karşılaşılan sorunlardan birisidir. Peteklerin içlerinde bulunan su hazneleri çamurlaşmış su kireçlenme ve yabancı cisim kaçması sonucu tıkanabilir.

Kimyasal madde kullanılarak makinelerle yapılan temizlemeler de hiç bir çevre kirliliği oluşmamaktadır. Petekler sökülmeden bulunduğu yerde temizliyoruz.

Her nerede olursanız olun tüm il ilçe semt ve mahallelerde hizmet vermekteyiz. 7/24 bizimle irtibata geçip destek ve yardım alabilirsiniz.

Yenidoğan Petek Temizliği Fiyatları 2017

Firma olarak siz değerli müşterilerimize en uygun fiyat politikamız ile hizmet vermekteyiz. Yapacağımız çalışma ve almak istediğiniz hizmete göre fiyat tarifemiz değişmektedir.

En uygun fiyatlarla kaliteli hizmet almak için doğru adrestesiniz. Bizimle irtibata geçin ve tüm peteklerin bakımlarını gerçekleştirelim.

 

Yeni mahalle Petek Temizliği

Yeni mahalle petek temizliği adı altında profesyonel bir şekilde tüm ısınma alanlarında kullandığınız ve problem yaşadığınız peteklerin temizleme ve bakım hizmetlerini gerçekleştiren yetkili firmayız.

Petek temizliğini yaptırmazsanız eğer mevcut ısı dışarıya vurmaz ve daha fazla yakıt harcayarak sağlığınıza ve bütçenize ağır zararlar verebilir. Oluşabilecek kötü hava şartlarına karşı daha hazırlıklı ve korunaklı olmak için petek temizliğinizi yaptırmalısınız.

Peteklerin içinde bulunan su hazneleri çamurlaşmış su kireçlenme ve yabancı cisim kaçması sonucu tıkanabilir. Günümüzde bu sorun basit ve kolay bir şekilde onarılmaktadır.

Ofis büro iş yeri fabrika daire apartman gibi her alanda faaliyet göstermekteyiz. Tıkalı olan petekler mi var her nerede olursanız olun tüm il ilçe semt ve mahallelerde hizmet vermekteyiz.

Detaylı bilgi ve destek almak için bizimle irtibata geçiniz.

Peteklerim Nasıl Temizlenecek ?

Firma olarak bünyemizde bulunan uzman kadromuz tesisatçı ustalarımız ve kullandığımız son teknolojik ekipmanlar ile hizmet vermekteyiz.Kimyasal madde kullanılarak makinelerle yapılan temizlemeler de hiç bir çevre kirliliği oluşmamaktadır.

Petekler sökülmeden bulunduğu yerde temizlenmekte ve oluşabilecek tüm hasar ve kayıptan firmamız sorumludur.

En uygun fiyatlarla kaliteli hizmet almak için doğru adrestesiniz. Bizimle 7/24 iletişime geçiniz.

 

Barbaros Mahallesi Petek Temizliği

Karadeniz mahallesi petek temizliği firması olarak siz değerli müşterilerimizin ısınma alanlarında kullandığı ve problem yaşadığı tüm petek temizliği işlemlerini başarıyla gerçekleştirmekteyiz.

Kış aylarında oluşabilecek olumsuz hava koşullarına karşı daha korunaklı ve sıcak bir ortamda kışı geçirmek için tüm bakımları yaptırmalısınız.

Tıkanıklık probleminiz mi var ? Her nerede olursanız olun tüm il ilçe semt ve mahallelerde hizmet vermekteyiz.  Kalite standartlarına uygun yaptığımız çalışmalarda sizlere uzun vadede memnuniyet sözü vermekteyiz.

Yapacağımız tüm çalışmalar firmamız tarafından garantili iş teslimatı adı altında yapılarak güvence altına alınmaktadır.

Ofis büro iş yeri fabrika daire apartman gibi tüm alanlarda faaliyet göstermekteyiz.

Detaylı bilgi ve destek almak için bizimle irtibata geçiniz.

Barbaros Mahallesi Petek Temizliği Nasıl Yapılıyor ?

Firma olarak bünyemizde bulunan uzman kadro tesisatçı ustalarımız ve kullandığımız son teknolojik ekipmanlar ile hizmet vermekteyiz. Kimyasal madde kullanılarak makinelerle yapılan temizlemeler de hiç bir çevre kirliliği oluşmamaktadır.

Petekler sökülmeden bulunduğu noktada temizleme işlemi yapılır ve oluşabilecek tüm hasar ve kayıptan firmamız sorumludur.

En uygun fiyatlar ile kaliteli hizmet almak için doğru adrestesiniz. 7/24 iletişim imkanı sunan firmamız sizlere her alanda destek olmaktadır.

 

Kazım Karabekir Petek Temizliği

Kazım Karabekir Petek Temizliği adı altındaki firmamız, Tesisatçılığın öncü firmalarından Ersoylar Tesisatın yardımcı kuruluşudur. Su tesisatçılığı, tıkanıklık açma, su kaçağı bulma ve petek temizliği gibi hizmet alanlarında profesyonel olarak görev almaktadır. Tüm bu gibi sorunlarınız için bizi arayabilir,  yardım ve destek isteyebilirsiniz.

Gaziosmanpaşa ya olduğu gibi tüm İstanbul’un her yerine teknik servis ağlarımız bulunmaktadır.

Sizde havalar soğumadan petek temizliğini yaptırıp kafanızın rahat olmasını istiyorsanız Lütfen bizimle iletişime geçin.

Petekler özel makineler ve petek temizleme alanında uzman çalışma arkadaşlarımız aracılığı ile temizlenmektedir. Kullanılan ilaçlar ve kimyasallar son derece kaliteli olup kalıcı müşteri memnuniyeti sağlamaktadır.

Petekler temizlendikten sonra içlerine bir çeşit koruyucu enjekte edilmektedir. Bunun sebebi ise yıkanan ve temizlenen peteklerin tekrar kısa bir süre içerisinde  kirlenmemesi dir.

Petek Temizliğinin Faydaları veya Getirileri

 • Tasarruf sağlar,
 • Kombi ve Peteklerin kullanım ömrünü uzatır,
 • Bulunduğu ortamı çok daha sağlıklı ısıtır,
 • Kombi parçalarının zarar görmesini engeller.

Hürriyet Petek Temizliği

İlaçlı petek temizliği en az iki senede bir yapılması gerekmektedir. Aksi takdir de ısınmama şikayetleri, kombi arızaları ve bozulan kombi parçaları ile karşı karşıya kalınması olası  bir durumdur. İki sene veya daha uzun süre temizliği yapılmayan petekleri düşünün. 24-36 ay boyunca aynı su ile devir dayım yapması neredeyse imkansızdır.

Şöyle bir örnekle tüm olayı özetleyebiliriz; düşünün ki doğal gaz olmayan bir yerde soba ve kömür ile ısınıyoruz. Normalde soba bacaları senede en az bir kez temizlenir.

Boruların iki sene boyunca hiç temizlenmediğini düşünelim. Böyle bir şey mümkün olabilir mi?

Tabi ki de  olamaz. Borular tamamen tıkanır ve duman borulardan geçemez ve sobaya tekrar dolar. Bu durum karşısında soba durmadan söner ve yanmaz.

Aynı durum petek ve kombiler içinde geçerlidir. Temizliği yapılmayan petekler su geçişlerini yapamadıkları için kombiler sürekli arıza kodu vererek kendini kapatır.

Kış aylarının ortasında bu gibi durumlarla karşılaşmak istemiyorsanız şimdiden petek temizliğini yaptırın.

Hizmet Alanlarımız

 • Su Tesisatçılığı
 • Su Kaçağı Bulma
 • Tıkanıklık Açma
 • İlaçlı Petek Temizliği

Karlıtepe Petek Temizliği

Özel petek temizleme makineleri ve kimyasalları ile her marka petek temizliğini yapan Karlıtepe Petek Temizliği Gaziosmanpaşa da hizmetinize açılmıştır. Sizde kış gelmeden uygun fiyatlarla peteklerinizin temizliğini yaptırmak istiyorsanız hemen bizimle irtibata geçin. Karlıtepe Petek Temizliği olarak verdiğiniz adrese gelelim son teknoloji ürünü ekipmanlar ile peteklerinizin detaylı temizliğini yapalım.

Ayrıca Karlıtepe Petek Temizliği adı altındaki kuruluşumuz petek temizliğinin yanı sıra tüm tesisat sorunlarınıza da çözüm bulmaktadır. Gerek pimaş tıkanıklığı açmak olsun, gerekse su kaçaklarını bulmada olsun tesisatçılık alanında tüm sorunlarınız için hizmet vermektedir.

İlaçlı Petek Temizliği Nasıl Yapılır?

Petekler yeni teknolojik aletler yardımı ile temizlenmektedir. Bu aletler her ne kadar ileri seviye temizleme cihazları olsa da bazı ilaç ve kimyasallara ihtiyaç duymaktadır. Peteğin içindeki pis suyu tahliye eden cihaz, petek içerisinde ki pas ve kireci sökmek için çeşitli ilaçlara ihtiyaç duymaktadır.

Peteklere basınçlı ve ilaçlı suyu gönderen cihaz, petekleri, içlerindeki pastan ve kireçten arındırmaktadır.  Ve peteklerin iç kısımları ilk gün ki gibi tertemiz olmaktadır…Peteklerinizin yıllık temizliği için lütfen bizimle irtibata geçiniz…

Bağlarbaşı Petek Temizliği

Firmamız tüm marka peteklerin temizliğini yaptığı gibi tüm ısıtma sistemlerinin temizliğini de yapmaktadır. Kombili sistemler gibi merkezi sistemlerinde temizliği yapılmaktadır. Bağlarbaşı Mahallesinde hizmetinizde olan firmamızın diğer hizmet alanları kısaca:

 • Su tesisatçılığı,
 • Su kaçağı bulma ve
 • Kırmadan ve dökmeden tıkanıklık açma.

Petek temizliği dahil tüm bu tür sıkıntılarınız için bizi 7/24 arayabilir, daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Cihazla Petek Temizliği

Petek temizlikleri geçmiş yıllardan yakın geleceğe kadar elle ve üstün körü yapılırdı. Aslında bu işleme tam olarak da petek temizliği denmezdi çünkü tüm işlem peteğin suyunu değiştirmekti.

Yani peteklerin içlerinin temizlenmesi çokta önemli değil gibi dururdu. Fakat ters giden bir şeylerin olduğunun anlaşılması çokta uzun sürmedi. Yapılan sözde temizlikten sonra yakın zaman içerisinde tekrar ısınma sorunlarının baş göstermesi, kombilerin arıza vermesi ve parçalarının bozulması, yapılan temizliğin aslında çokta bir işe yaramadığını gösterdi.

İşe yaramazdı, çünkü temizlik yarım yamalak yapılıyordu. Ta ki günümüze kadar.

Artık günümüzde tesisat teknolojisinin gelişmesi ile üretilen petek temizleme makineleri peteklerin kapsamlı temizliğini yapıyor. Ve en az bir senelik kullanıma hazırlıyor. Tüm marka peteklerin temizliği için bizi arayabilirsiniz.

Gaziosmanpaşa nın tüm mahallelerine servislerimiz bulunmaktadır.

Call Now ButtonŞimdi Ara