İçeriğe atla

Genel Hizmetler

İstanbul Su Tesisat Arıza Tamiri

Su tesisatı sistemi içerisinde meydana gelen arızaların bir kısmı elde olmayan nedenlerle ortaya çıkarken bir kısmı da yapılan bilinçsizce işlemler sonucu ortaya çıkmaktadır. Su tesisatı sistemi içerisinde oluşan sorunlar her ne sebeple meydana gelirse gelsin, sizleri uzun süre yoracağından ve maddi açıdan da zarara uğratacağından, istenmeyen yapı sorunlarının başında yer almaktadır.
Daha önce mutlaka rastladığınız su tesisatı arızalarında harcanan enerji ve para neredeyse hepinizin korkulu rüyası haline gelmiştir.
Elde olmayan teknolojik cihazlar nedeniyle insan gücüne bağlı olarak tamiri gerçekleşen sorunlar sizleri oldukça zora sokmaktadır. Su tesisatı arızaları eski yeni dinlemeden her türlü yapıda meydana gelebilmektedir. Eski yapılarda kullanılan su borularının zamanla eskimesi sonucu borularda çatlamalar oluşmasıyla meydana gelirken, yeni binalarda meydana gelen su tesisatı arızaları daha çok moral bozmaktadır. Yeni binalarda kullanılan kalitesi düşük su boruları veya tesisat çekilirken verilen yanlış eğim, su tesisatı arızalarını ortaya çıkaran başlıca nedenler arasındadır.


Su tesisatı arızalarında önemli olan sorunun nereden ve nasıl meydana geldiğini anlamak değil, nerede meydana geldiğini noktasal olarak tespit etmektir. Su borularının tamamı koruma amacıyla beton ve seramiklerin altında yer alması su tesisatı arızalarının tespit işlemini zorlaştırmaktadır. Tek başınıza müdahale edemeyeceğiniz su tesisatı arızları oldukça ciddi bir işlemdir.
Eskiden meydana gelen en ufak bir su tesisatı arızalarında bile günlerce süren kırma dökme işlemi uygulanır ve haftalarca uğraşılırdı. Rastgele işlemler ile su tesisatı sistemi içerisindeki sağlam olan borularda kırılır ve yaptığınız masraflar katlanmaktaydı.
Teknolojideki kısıtlı imkanlar nedeniyle yapılan bu zahmetli ve masraflı işlemlerin tamamı günümüzde tarihe karışmıştır. Günümüzde yaşanan altın gelişmeler ile birlikte insan hayatı birçok açıdan oldukça kolay hale gelmiştir.
İstanbul kırmadan dökmeden noktasal olarak su tesisatı arızalarını tespit eden firmamız, en zahmetli arızaları bile teknolojinin son harikası cihazlar ile ortadan kaldırarak sizlere garanti vermektedir.
İstanbul’un hem Anadolu hem de Avrupa yakalarının bütün ilçelerine hizmet götüren firmamız, sizlere minimum fiyatlar ile maksimum kaliteli hizmet vermektedir. Ayrıntılı bilgi ve randevu için lütfen firmamızı arayın.

http://www.sukacagibulmaistanbul.com

 

İstanbul Su Kaçağı Tespiti

Yapı sistemi içerisinde çeşitli nedenlerle meydana gelen ve sizleri hem maddi anlamda hem de manevi anlamda oldukça uğraştıran sorunların başında su tesisatı arızaları yer almaktadır.
Su tesisatı arızaları elde olmayan nedenlerle eski yeni demeden her türlü yapıda ortaya çıkan ve oldukça moral bozan arızalardır.
Eski yeni demeden her türlü binada farklı nedenlerle ortaya çıkan su tesisatı arızaları son zamanlarda daha sık görülen bir sorun haline gelmiştir.


Eski binalarda kullanılan su borularının zaman içerisinde eskiyerek, su sızdırması sonucu ortaya çıkan arızalar, yeni binalarda da kullanılan kalitesi düşük su boruları veya yanlış eğim sonucu ortaya çıkmaktadır. Su tesisatı sorunu nerede ve hangi sebeple ortaya çıkarsa çıksın, bırakacağı zahmetli ve masraflı işlemlerden dolayı oldukça moralinizi bozacaktır. Bu nedenle su tesisatı arızalarının daha fazla zahmet ve masraf çıkarmaması için erken müdahalede bulunmanız oldukça hayatidir. Su tesisatı sistemi yer altında olduğundan üzeri beton ve seramiklerle kaplı olmasından dolayı, meydana gelen arızayı yardım almadan tespit ve tamir edemezsiniz. Bu nedenle tespit ve tamiri uzmanlık isteyen bu arızalar için alanında uzman ve bilgili bir su tesisatçı firması ile anlaşmanız gerekmektedir.
Eskiden elde olmayan teknolojik cihazlardan dolayı günlerce süren kırma dökme işlemi ardından tespiti gerçekleşen arızaların tamir işlemi yapıldıktan sonra özellikle ev hanımlarını ilgilendiren zahmetli işler ortaya çıkmaktaydı. Günlerce süren kırma dökme işlemine bağlı olarak oluşan moloz yığınlarının atılması, yeniden onarılması ve tamir işleminin gerçekleşmesi gibi teferruatlar sizleri oldukça yormakta ve bütün planlarınızı alt üst etmekteydi.
Her geçen gün gelişen teknolojik cihazlar yukarıdaki bahsetmiş olduğumuz bütün zahmetli ve masraflı işleri ortadan kaldırarak, yaşamınızı daha da kolaylaştırmıştır.
Eskiden yapılan kırma dökme işlemlerinin tamamını tarihe karıştıran firmamız sizlere yepyeni bir yöntem sunmaktadır.
İstanbul kırmadan dökmeden noktasal olarak su tesisatı arızalarını tespit eden ve tamir işlemini gerçekleştiren firmamız, sizlere bir telefon kadar yakınken, İstanbul’un bütün ilçe ve semtlerine aynı gün içerisinde servis olanağı sağlayarak garantili hizmet vermektedir. Firmamız minimum fiyatlar ile maksimum hizmet vermeyi kendisine ilke edinmiştir.

Su Kaçağı Bulma İstanbul Cihazla Su Kaçak Tespiti 99TL

 

İstanbul Gaziosmanpaşa Kaçak Servisi

İstanbul gibi büyük şehirlerde her geçen gün artan nüfus beraberinde bazı yapısal sorunları da getirmektedir. Yapılan yüksek binaların zarar verdiği altyapı sisteminde su tesisatı sorunlarının oluşması kaçınılmazdır.
Eski yeni dinlemeden her türlü ev ve işyeri yapılarında meydana gelen su tesisatı sorunu her ne kadar daha çok banyoda meydana gelse de diğer bölümlerde de farklı nedenlerle rastlanmaktadır.
İstanbulluların korkulu rüyası olan su tesisatı problemlerinde en çok uğraştıran işlem, arıza tespit işlemidir. Su boruları gözle görünmediğinden, üzerleri parke ve beton ile örtülü olduğundan en ufak bir sorun karşısında bile günlerce süren işlemlerle uğraşmak durumunda kalırsınız. Su borularındaki arızaları tespit etmek için günlerce süren kırma dökme işlemi yapan, su tesisatçıları arızayı tespit edip onardıktan sonra sizlere günlerce uğraşacağınız işler bırakmaktadırlar.
Kırılan yerlerde oluşan moloz yığınları evinizde adeta harabe görüntüsüne neden olur.

Rastgele kırma işlemi ile arıza tespiti gerçekleştiren firmalar, bu işlemi rastgele yaptığından çoğu kez sağlam olan su borularınızda bu işlemden zarar görür ve arıza tespit ve tamir işleminde yaptığınız masraflar ikiye üçe katlanırdı.


Yapılan zahmetli işlemlerden dolayı çoğu kez görmezden gelinen su tesisatı arızaları sizleri hem maddi anlamda hem de manevi anlamda oldukça yıpratmaktaydı. İstenmeyen ve de elde olmayan nedenlerle ortaya çıkan ve önüne geçilmesi pek de mümkün olmayan su tesisatı arızaları sizlerin bütün plan ve programlarını alt üst etmekteydi. Özellikle ev hanımlarının moralini bozan bu sorun, günlerce evden çıkamamalarına neden olmaktaydı. Kırılan yerlerde oluşan molozları atmak, yeniden onarmak ve temizlik işlerini yapmak gibi teferruatlar sizleri bayağı bir yormaktaydı.
Yukarıda bahsetmiş olduğumuz işlemler eskiden elde olmayan teknolojik aletlerden dolayı gerçekleştirilirken, günümüzde gelişen teknoloji ile birlikte bütün bu sorunlar tarihe karışmıştır. Sizlere % 100 garantili hizmet sağlayan firmamız, en zahmetli su tesisatı arızalarını bile kısa süre içerisinde ortadan kaldırmaktadır.
İstanbul su tesisatçı firmamız, ev veya iş yerinizde meydana gelen bütün arızaları noktasal olarak tespit edecek bilgi ve birikime sahiptir. Bu nedenle İstanbulluların en çok tercih ettiği su tesisatçı firması olmuştur.

Su Tesisatı Sızıntı Tespiti

su kaçağı bulma hizmeti sağlayan firmamız eskiden kullanılan bütün yöntem ve uygulamaları sizlere unutturarak yepyeni bir yöntem ile sizlere tanıştıracaktır.

Su kaçağı sorunu eskiden tamir edilmesi güç olan bir işlemdi. Bunun sebebi ise, su kaçağı bulma işleminin uzun ve meşakkatli olması idi. Elde olmayan ekipmanlar yüzünden su patlağını bulma işlemi hem sizler için hem de tesisat firmalarımız için tam bir işkenceye dönerdi.

Gözle görünmeyen beton arkasında ya da fayans altlarında yer alan tesisat borularında meydana gelen arızaları tamir etmek için eskiden kırıp dökmek gerekiyordu.

Su sızıntısına neden olan patlayan boruyu göremediğinizden, profesyonel bir yardım diye gider sokak tesisatçısını çağırırsınız.

Evinize gelen merdiven altı sokak tesisatçısı su kaçağınızı tamir etmeden önce öncelikle bütün su borularının geçtiği yerleri kırar ve döker, arkalarından ya da altlarından su kaçağına neden olan boruyu arar. Patlayan su borusunu rastgele işlemlerle kırarak ve dökerek gerçekleştiren amatör su tesisatçıları sizlere hiçbir imkan sunamaz ve sorununuzu daha ciddi boyutlara taşır.

Bu nedenle su kaçaklarına rastladığınız anda yapmanız gereken ilk işlem Gaziosmanpaşa kırmadan dökmeden su kaçağı bulma firmamız olsun.  Evet yanlış okumadınız firmamız su kaçağını tespit ederken herhangi bir yeri kırıp dökmez, sizlere ekstra masraflar çıkarmaz.

Firmamız su kaçağı bulma konusunda yılların biriktirdiği bilgi ve deneyime sahiptir. Bu nedenle su tesisatında meydana gelen diğer sorunlar gibi bu problemede teknolojik modern cihazlar ile müdahale eder ve kısa süre içerisinde sorunu ortadan kaldırır. Bilimin ilerlemesiyle hayatımızı kolaylaştırı teknolojik ürünlerinde çoğalması en çok da tesisat sektörünün işine geldi.

Eskiden günlerce süren su kaçağı bulma ve tamiri yapma işlemi günümüz teknolojisinin ürettiği akustik dinleme adlı cihaz sayesinde artık çok kolay. Su sesine karşı duyarlı hale getirilen akustik dinleme adlı cihaz, su borularınızı dinleyerek sızıntının olduğu yeri noktasal olarak tespit eder.

Tek bir fayansın altında noktasal olarak kaçağı bulan akustik dinleme sizleri büyük dertlerden kurtarmaktadır. Noktasal olarak tespit edilen su kaçağınız, firmamızın sertifikalı uzman ustaları aracılığıyla tamir edilir.

Tek bir seramiğin altında yapılacak olan işlem sizleri hem vakit hem de nakit anlamında oldukça tasarrufa geçirecektir. Aynı gün servis imkanı sağlayan firmamız sizlere vermiş olduğu her hizmet için garanti vermektedir.

Kırmadan Su Sızıntı Tespiti

Kişilerin ön yargısı olan bu konu aslında sanıldığı kadar zahmetli ve baş ağrıtan bir sorun değildir. Sizlerin de bildiği üzere mahalle tesisatçılarının geleneksel çalışmaları yüzünden hata payının oldukça yüksek olduğu ve bu konuda çok da titiz çalışmaların yapılmadığı herkesin malumu olan bir konudur. Su kaçağı bulma ile alakalı sadece kırma aletlerinin kullanılması sonucunda pek de sağlıklı ve ince işçilik beklenmemektedir. Bu tarz su kaçağı tespiti konusunda en büyük problem ise su kaçağının ortadan kaldırılması adına belli başlı ücretler öderken bu işi yapan firmanın iş bitirmesi sonrası arkasında bıraktığı moloz yığınlarına bağlı olarak bir seramik, sıva ustası gibi bir ihtiyaç doğurarak arkada bıraktığı enkazı ekstra olarak toplatmak gerekmektedir. Genelde sektörde ufak firmalar tarafından maruz kalacağını bu durum artık senelerce öncesinde kalmasına rağmen hala bilinçsiz birçok insan sebebiyle oldukça sıkıntılı anlar yaşadıkları, uzman tesisatçı arama sonucu bizlere ulaşmaktadır. Organ naklinin dahi mümkün olduğu günümüz teknolojisi ile birlikte haftalardır belki de aylardır sıkıntısını çektiğiniz bu sorun kolaylıkla ortadan kaldırılacaktır.

İLETİŞİM                                         ANA SAYFA                                                     FİYATLAR

Su-Kacagi-Bulma (7)

Call Now ButtonŞimdi Ara