İçeriğe atla

Bağlarbaşı Petek Temizliği

Firmamız tüm marka peteklerin temizliğini yaptığı gibi tüm ısıtma sistemlerinin temizliğini de yapmaktadır. Kombili sistemler gibi merkezi sistemlerinde temizliği yapılmaktadır. Bağlarbaşı Mahallesinde hizmetinizde olan firmamızın diğer hizmet alanları kısaca:

  • Su tesisatçılığı,
  • Su kaçağı bulma ve
  • Kırmadan ve dökmeden tıkanıklık açma.

Petek temizliği dahil tüm bu tür sıkıntılarınız için bizi 7/24 arayabilir, daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Cihazla Petek Temizliği

Petek temizlikleri geçmiş yıllardan yakın geleceğe kadar elle ve üstün körü yapılırdı. Aslında bu işleme tam olarak da petek temizliği denmezdi çünkü tüm işlem peteğin suyunu değiştirmekti.

Yani peteklerin içlerinin temizlenmesi çokta önemli değil gibi dururdu. Fakat ters giden bir şeylerin olduğunun anlaşılması çokta uzun sürmedi. Yapılan sözde temizlikten sonra yakın zaman içerisinde tekrar ısınma sorunlarının baş göstermesi, kombilerin arıza vermesi ve parçalarının bozulması, yapılan temizliğin aslında çokta bir işe yaramadığını gösterdi.

İşe yaramazdı, çünkü temizlik yarım yamalak yapılıyordu. Ta ki günümüze kadar.

Artık günümüzde tesisat teknolojisinin gelişmesi ile üretilen petek temizleme makineleri peteklerin kapsamlı temizliğini yapıyor. Ve en az bir senelik kullanıma hazırlıyor. Tüm marka peteklerin temizliği için bizi arayabilirsiniz.

Gaziosmanpaşa nın tüm mahallelerine servislerimiz bulunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonŞimdi Ara