İçeriğe atla

Su Kaçağı Gaziosmanpaşa Servisi

Fevzi Çakmak Mahallesi Su Kaçağı Tespiti

Fevzi Çakmak Mahallesi Su Kaçağı Tespiti bir Ersoylar Tesisat kuruluşudur. Fevzi Çakmak Mahallesi Su Kaçağı Tespiti olarak siz değerli Gaziosmanpaşa  ilçesi sakinlerinin hizmetinizdeyiz. Su kaçağının yanı sıra bütün tesisatçılık hizmetleri verilmektedir.

Su kaçakları evleriniz de veya iş yerlerinizde başınıza gelebilecek can sıkan bir tesisatçılık sorunudur. Bu gibi durumlarda hemen bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Kırmadan ve Dökmeden Su Kaçağı Tespiti

Firmamız bünyesinde bulunan alanında uzman ekip ve ekipmanlar ile su kaçaklarını kırmadan ve dökmeden tespit etmektedir. Su kaçakları termal kameralar yardımı ile bölgesi tespit edilip, akustik ses dinleme cihazları ile milimetrik olarak nokta atışı ile bulunur.

Su kaçakları kırmadan ve dökmeden hiçbir eşyanız zarar görmeden tespit edildikten sonra çok küçük bir çalışma alanı oluşturarak tadilatı ve tamiratı yapılır.

Toplam tadilat işlemi dakikalar içerisinde tamamlanır.

Firmamızın Verdiği Hizmetler

  • Su tesisatçılığı
  • Su kaçağı bulma
  • Pimaş açma
  • Kombi bakımı ve petek temizliği

Firmamız su tesisatçılığı adına tüm hizmetleri vermektedir.

Pimaş açma işlemi özel tıkanıklık açma robotları ile yapılmaktadır. İşlem kırmadan ve dökmeden yapılmaktadır. İşlem toplamda sadece dakikalar sürmektedir.

Kombi bakımı ve petek temizliği firmamızın bir diğer hizmetidir. Kombi bakımı ve petek temizliği her sene yapılması gereken periyodik bakımlardan dır. Düzenli olarak bakımı yapılan kombiler ve peteklerin kullanım ömrü uzamaktadır.

Sizde tüm tesisatçılık ihtiyaçlarınız için bizi arayabilirsiniz.

Bilgisayarlı Kaçak Su Tespit Servisi

Ev ve iş yerlerinde oluşan su kaçağı kameralı son teknolojik aletlerimiz ile su kaçağı tespiti yapılarak duvar kırmadan tespit edilir. Garantili su kaçağı tespiti yapılır.

Zamanla biriken maddeler klozet giderlerinde bir tabaka oluşmasına neden olacak ve zamanla artarak problemin büyümesini sağlayacaktır.

Geri tepen pis ve kokulu su canınızı sıkmasına müsaade etmeden uzman desteği sayesinde ise  klozet tıkanıklığı sorununa son.

Su kaçağı sorunu İstanbul ve tüm ilçelerimizde sıklıkla meydana gelen bir sorundur.

Artık su kaçağını kırmadan noktasal olarak tespit etmek mümkün. su kaçağı tespit cihazlarının yardımı ile hiç bir yer kırılmadan su sızıntısının oluştuğu alanı noktasal olarak tespit edebilen bir firma var.

Gürültüye gerek kalmadan kırmadan dökmeden kaçaklar bulunur. Bilgisayarlı su kaçağı tespiti süresi sadece 2 dk ile 25 dk arası değişim gösterirken ilkel yollar ile aranan kaçaklarda bu süre günler hatta haftalar alırdı.

Kırmadan Kaçak Tamiri Mümkün !

Firmamızın profesyonel hizmetlerinden yararlanmak için lütfen iletişime geçiniz. Firmamız 1992 yılından bu yana su tesisatı sektöründe lider bir kuruluştur.

Sizi zorlayacak bir bütçe veya tadilat gerektirecek kırılmış dökülmüş fayansları, zor durumda bırakacak kötü sürprizleri artık aklınızdan çıkarabilirsiniz.

Çevreye rahatsızlık boyutuna ulaştırmadan su kaçağı konusunda bizden beklediğiniz hizmeti yerinde tespitle hızlı ve kesintisiz bir şekilde alabilirsiniz.

 

Çalışmalarımızda kullandığımız Alman malı rothenberger markalı cihazlarımız var. İleri teknolojinin bize sağladığı imkanlardan olup bize güveninizi zirveye taşımak, karşılıklı memnuniyetimizle bu yolda ilerlemek firmamız için olmazsa olmazıdır.

 

Bırakın su kaçağı sorununu bize. zaman ve konfor size kalsın tesisata dair çalışmalarımıza dair görsellerimiz inceleyebilir ve bizimle irtibat kuracağınız iletişim bilgilerine web  sayfamız üzerinden ulaşabilirsiniz.

Tesisat işlemlerimizde klozet alafranga bahçe gideri sokak gideri lavabo açacağı mutfak tezgah lavabosu ve tüm kanal açma hizmetlerinde siz müşterilerimize faydalı bir hizmet vermekteyiz.

hizmetimiz ile su sızıntısını buluyoruz. Özel makinelerimiz ile suyun sızıntı yaptığı tam noktayı buluyor ve onarımını yapıyoruz. Kameralı su kaçağı tespiti işlemimiz ve kırmadan su kaçak tespit işlemimiz bulunmaktadır.

 

Su Akıntısı Tespiti İstanbul

Günün herhangi bir saati kapınız çalındı ve alt kattaki komşunuz sizin evinizden su akıttığını iddia ediyorsa evinizde su sızıntısı sorunu var demektir.
Özellikle apartman dairelerinde oturan sakinlerin korkulu rüyası olan bu problem neredeyse herkesin başından bir kere geçmiş olan bir sorundur.

Su borularının kullanıma bağlı olarak patlaması beraberinde bir takım ciddi problemleri de getirmektedir. Bu nedenle erken müdahalede bulunulması gerekmektedir. Özellikle tespit işlemi uzmanlık gerektiren bu problem ile tek başınıza müdahale edemeyeceğinizden alanında bilgi ve deneyim sahibi su tesisatçı ustalarından destek almanız gerekecektir.

Erken müdahale isteyen bu problemi kulak arkası yapmamanız gerekse de paniğe kapılıp sıradan bir su tesisatçı firması ile de anlaşmamanız gerekmektedir.
Sokak aralarında amatörce hizmet veren firmalar en basit sorunlarda bile üzeri beton ve seramikler ile kaplı olan su borularınıza ulaşmak için kırma dökme işlemi uygularlar.

Su kaçağı bulma nasıl yapılır ? Günlerce süren kırma dökme işlemine bağlı olarak ortaya çıkan molozlar özellikle ev hanımlarının bütün plan ve programını bozmaktadır. Ayrıca rastgele gerçekleşen kırma dökme işlemi daha tespit aşamasındayken bile sizleri olması gerektiğinden daha fazla zarara uğratır.

Örneğin kırma işleminden etkilenen sağlam olan su borularının da değişmesi gerekmekte ve bu da sizleri bayağı bir masrafa sokmaktadır.
Bu sorun sizleri sadece maddi anlamda değil zaman açısından da oldukça zarar uğratır. Kırılan yerlerde oluşan molozların atılması, yeniden tamir edilmesi ve temizlik gibi ayrıntılar sizlerin epey bir vaktini alacaktır.

Yukarıda bahsi geçen sorunlar her ne kadar günümüzde tarihe karışmış olsa da işi bilmeyen amatör su tesisatçıları hâlâ bu ilkel yöntemleri kullanmaktadır. Bu nedenle diğer tüm tesisat sorunlarında olduğu gibi bu sorun karşısında da İstanbul su tesisatçı firmamızı aramanız gerekmektedir.

Firmamız teknolojideki gelişmelerden hızla haberdar olup çabucak ayak uydurmaktadır.

Sizlere bir telefon kadar yakın olan firmamız, akustik dinleme diye tabir edilen cihaz ile sizlere 7/24 destek sunmaktadır. Aynı gün servis olanağı sayesinde İstanbul’un en çok tercih edilen firması haline gelmiş olan firmamız, tek bir seramiğinizi dahi kırmadan tespit işlemini gerçekleştirmektedir.

Yıldıztabya Gaziosmanpaşa Su Kaçağı Bulma

Gaziosmanpaşa yıldıztabya su kaçağı bulma konusunda sizlere profesyonel hizmetler sunan kurumsal sıhhi tesisat firması.

Kameralı teknolojik robotlar ile hizmet veren firmamız tüm su tesisatı sorunlarınızda yanınızda.

Yanlış yapılan su tesisatı borularının döşenmesi ve işçilik hataları ile oluşan boru su kaçaklarını kırmadan termal kameralı cihazlar ve akustik dinleme cihazları ile 20 dakikada buluyoruz.

Yıldıztabya Kırmadan Kaçak Bulma

Gaziosmanpaşa semtinin popüler mahallelerinden olan yıldıztabya kentleşmenin eski yıllara dayandığı bir konumdadır. Bu nedenle su kaçakları gaziosmanpaşa bölgelerinde sıklıkla görülmektedir.

Banyo Mutfak ve Tuvalet Su Kaçakları

Bu kaçaklar daha çok fayans altında kaldığından kendi imkanlarınız ile bulamazsınız. Firmamız bu tür su kaçaklarını noktasal tespit eder. tek seramik kırarak kaçakların tamirini gerçekleştirir.

Eğer kaçak sıcak su tesisatında ise kırma işlemine gerek kalmadan kimyasal madde ile 1 yıl garantili kaçak tamiri yapılabilir.

Su Kaçağı Tamiri Nasıl Yapılır ?

Su kaçağı tamiri nasıl yapılır ? sorusu firmamıza sıklıkla sorulmaktadır.

Kaçak tamiri 2 şekilde yapılmaktadır.

1 – Fayans veya beton kırarak ( Su borularına ulaşabilecek seviyede alan kırma) noktasal tamir yapılır. Bu kırma işleminde kırılan alan 20 cm genişliği geçmez.

Genenl olarak soğuk su tesisatları kaçak onarımında kullanılan bu yöntem kalıcıdır.

2- Kimyasal madde ile kırmadan kaçak tamiri. Bu işlemi şimdilik sadece sıcak su tesisatlarında garantili olarak yapıyoruz.

1 yıl garantili tamir ile sizlerde su kaçağı tamiri yaptırabilirsiniz.

Bu yöntem defalarca kullanılmış ve test edilmiştir.

Su Kaçağı Tamirinde Gürültü Çıkar mı ?

Kırarark kaçak onarımı yapılırsa 4 5 dakikalık bir gürültü çıkabilir. Gürültü istemiyorsanız ve su tesisatı kaçağı sıcak su hattında ise kesin çözüm kırmadan gürültü çıkarmadan tamir yapabiliriz.

Su Kaçağını Tamir Ettikten Sonra Garanti durumu ?

1 yıl firmamız tarafınca adınıza kesilen fatura ile garanti yapılır.

 

Karlıtepe Gaziosmanpaşa Su Kaçağı Tespiti

Karlıtepe gaziosmanpaşa su kaçağı bulma kırmadan noktasal su kaçağını bulma firması tüm gaziosmanpaşa hizmet veren tesisatçı.

Ev ve iş yerlerindeki su kaçaklarını kırmadan kameralı tesisat dinleme cihazları ile bulan tesisat firması kolay işlemler ile sizleri bu sorundan kurtarmaktadır.

Su Kaçağı Nasıl Bulunur ?

Kaçakların bulunması için 2 yol vardır. İlkel yollar ve teknolojik yollar.

Firmamız ilkel yollar ile kaçak tespit işlemleri yapmamaktadır. Teknolojik cihazlarımızla noktasal ve 1 yıl garantili tespit ve tamir hizmeti sunmaktayız.

Kameralı Cihazla Kaçak Bulma ?

Karlıtepe mahallesinde kamaeralı su kaçağı bulma hizmeti vermekteyiz. Gaziosmanpaşa semtinin bir mahallesi olan bölgede sizlere termal kameralarımızın yardımı ile yardım ediyoruz.

Termal kameralı kaçak bulma cihazları duvar içinde gözle görünmeyen kaçakların tespitinde oldukça etkilidir.

Akustik Dinleme Cihazı ile Kaçak Tespiti ?

Su tesisatına basılan bir hava yardımı ile tesisat borularında oluşan kaçakların ses çıkarması sonucu cihaz bu sesi duyar ve belirti verir. Böylelikle kaçak noktasal bulunur ve tamirine geçilir.

Su kaçağı tamiri nasıl yapılır ? Bu konu hakkında bilgi almak için bağlantıya tıklayabilirsiniz.

Gaziosmanpaşa Su Kaçak Tespit 99 TL

Su tesisatı sistemi içerisinde elde olmayan nedenlerle ortaya çıkan sorunların başında su kaçağı yer almaktadır.


Su kaçakları son zamanlarda eski yeni dinlemeden her türlü yapıda kendini gösteren bir problem haline gelmiştir.

Eskiden sadece tarihi yapılarda görülen su kaçağı sorunu son zamanlarda yapılan yüksek inşaatlar ile birlikte yeni binalarda da görülmeye başlanmıştır.

Tarihi yapılarda meydana gelen su sızıntılarının temel nedeni kullanılan su borularının zaman içerisinde deformasyona uğraması olduğu bilinirken yeni yapılarda meydana gelen su kaçaklarının nedeni ya kullanılan su borularının kalitesinin düşük olması veya yanlış tesisat sisteminin çekilmesi sonucu meydana gelmektedir.

Su tesisatı arızaları nerede ve nasıl meydana gelirse gelsin, yapmanız gereken öncelikli işlem alanında uzman bir su tesisatçı firması ile anlaşıp sorunu ortadan kaldırmak olmalıdır. Eskiden teknolojideki imkânların yeterli olmadığı dönemlerde meydana gelen en ufak bir problemde bile günlerce süren bir kırma dökme işlemi gerçekleşirdi.
Kırmadan Gaziosmanpaşa Kameralı su kaçağı bulma Su borularındaki sızıntıların neden olduğu su kaçaklarına erken müdahale bulunmanız da oldukça önem arz etmektedir. Erken müdahalesi yapılmayan su kaçakları zaman içerisinde duvar diplerinde biriken suyu alt katınızda oturan komşunuzun evine sızdırır ve komşunuzun evi sizden kaynaklanan bir problem yüzünden berbat bir hal alır. Sizin ihmal ettiğiniz sorun nedeniyle evi kirlenen komşunuz ile aranızda ciddi bir problem yaşanacağından aranızdaki komşuluk ilişkileri zedelenecektir.

Bu nedenle evdeki duvarlarda kabarma, parkelerde şişme, evde keskin rutubet kokusu, kombi barında sürekli bir düşüş ve su faturanızda artış gözlemliyorsanız evinizde su kaçağı var demektir ve hiç vakit kaybetmeden işinin ehli ustaları ile sizlere hizmet veren firmamızı arayın. İstanbul su tesisatçı firmamız, en zahmetli su kaçaklarını bile dakikalar içerisinde tespit eder ve tamirini gerçekleştirir.

Üstelik tespit esnasında tek bir seramiğinizi bile kırmadan. Teknolojinin son harikası olarak bilinen su sesine karşı hassas olan akustik dinleme adı verilen cihaz, en zorlu su kaçaklarını bile kısa süre içerisinde tespit eder.

Ses çıkarmadan çalışan akustik dinleme sayesinde günün herhangi bir saatinde tespit ve tamir işlemi gerçekleştirebilirsiniz. İstanbul su tesisatçı firmamız alanında uzman ve geniş kadrosuyla sizlere aynı gün içerisinde servis olanağı sağlayarak, yaptığı her işlem için garanti de vermektedir. Detaylı bilgi edinmek için firmamızı arayın.

Gaziosmanpaşa Su Kaçağı

Yağı sistemi içerisinde meydana gelen sorunların büyük bir kısmı elde olmayan nedenlerle ortaya çıksa da bilinçsizce yapılan işlemler sonucu meydana gelen su tesisatı sorunları da olmaktadır. Elde olmayan teknolojik cihazlar nedeniyle eskiden meydana gelen sorunların tamamı insan gücüne bağlı olarak tamiri gerçekleşmekte ve bu da sizlere oldukça büyük zararlara uğratmaktaydı.
Su tesisatı arızaları daha çok eski binalarda meydana gelmektedir. Bunun nedeni eski binalarda kullanılan su tesisatı sisteminin eskimesi ve zaman içerisinde deformasyona uğramasıdır. Her ne kadar can sıkıcı bir mesele olsa da eski binalarda meydana gelen su tesisatı arızaları bir nebze de olsa anlaşılmaktadır. Son zamanlarda eski yeni dinlemeden her türlü yapıda meydana gelen ve sizleri bir hayli zor durumda bırakan su tesisatı arızaları oldukça moral bozmaktadır.
Yeni binalarda kullanılan kalitesi düşük su boruları veya yanlış eğim sonucu ortaya çıkan bu sorunlar daha fazla canınızı sıkmaktadır. Su tesisatı arızalarıyla karşılaşır karşılaşmaz yapmanız gereken birinci iş, sorunun nereden ve nasıl meydana geldiğini araştırmak değil, alanında bilgi ve deneyim sahibi su tesisatçı ustaları ile sorunu ortadan kaldırmak olmalıdır.
Eskiden teknolojideki kısıtlı imkanlar nedeniyle oldukça zahmetli işlemler sonunda ortadan kalkan ve sizleri her anlamda uğraştıran su tesisatı arızaları, kırma dökme işlemi sonunda tespit edilip, tamiri gerçekleşirdi.
Üzeri koruma amacıyla beton ve seramiklerle örtülü olan su tesisatı sisteminde meydana gelen arızaları tespit etmek için günlerce süren kırma dökme işlemi uygulanır ve ardından tamir işlemi gerçekleşmekteydi.


Kırılan yerlerde oluşan moloz yığınlarını atmak, yeniden onarmak ve temizlik işlemleri gibi teferruatlar sizleri oldukça uğraştırmakta ve zahmete sokmaktaydı.
İstanbul kırmadan dökmeden noktasal olarak su tesisatı sorununu bulma hizmeti sağlayan firmamız en zahmetli sorunları bile teknolojinin son harikası olan cihazlar ile noktasal olarak gerçekleştirmekte ve sizlere garantili hizmet sağlamaktadır.
Sizlere bir telefon kadar yakın olan firmamız, son zamanlarda İstanbulluların en çok tercih ettiği su tesisatçı firması olmuştur.
İstanbul’un bütün ilçe ve mahallelerine aynı gün servis olanağı sağlayan firmamız, sabit fiyat garantisi de vermektedir.

Gaziosmanpaşa Hürriyet Mahallesi Su Kaçağı Bulma

Su kaçağı bulma işlemi, tesisat sistemi içerisinde en önemli ve en zorlu sorunların başında gelmektedir. Her türlü yapıda elde olmayan nedenlerle meydana gelen, su borularındaki patlamalar istenmeyen sonuçlar doğurmaktadır.
Ev, işyeri, okul, hastane, AVM gibi yapıların her bölümünde meydana gelen su kaçağı sorunu, hepinizin korkulu rüyası haline gelmiştir. Özellikle elde olmayan teknolojik cihazlar sebebiyle meydana gelen su kaçağı arızalarının tamir işlemi oldukça zahmetli geçmekteydi.
Su borularında meydana gelen tahribatlar sonucu oluşan en ufak su sızıntısı probleminde bile, çağırdığınız su tesisatçı ustaları günlerce süren bir kırma dökme işlemi gerçekleştirir ve sizleri bir hayli zor durumda bırakırdı. Gözle görünmeyen su borularında oluşan sızıntılar, kısa süre içerisinde ev ya da işyerinizdeki bütün duvarları ıslatacağından sorunun tam olarak nereden meydana geldiğini anlamanız imkansız hale gelirdi. Gelişigüzel su borularının üzerindeki beton ve fayansları kıran su tesisatçıları çoğu kez bu işlemden dolayı sağlam olan su borunuza da zarar verir ve masraflarınızı ikiye katlardı.


Rastgele kırılan yerlerin altında oluşan molozların atılması, yeniden tamir edilmesi ve temizlik işleri gibi ayrıntılar tamir işleminden sonra sizleri bir o kadar daha uğraştırmak da ve masrafa sokmaktaydı.

Bu nedenle gelişen teknoloji ile beraber, su tesisatçı ustalarının işini kolaylaştıran teknolojik cihazları kullanmanızda yarar olacaktır. Yukarıda bahsettiğimiz işlemlerin tamamı geçmiş dönemlerde teknolojideki yetersizliklerden dolayı uygulanmaktaydı. Her geçen gün gelişen teknolojik cihazlar, bu sorunların tamamını tarihe karıştırmış ve kısa süre içerisinde ortadan kalkan işlemler haline getirmiştir.
Su kaçağı problemine bağlı olarak, musluklarınız kapalı olsa bile su sayacınız hızla dönmeye devam eder ve ay sonu gelecek olan su faturanızı kabartır. Bu nedenle su kaçağına erken müdahale etmeniz oldukça önemlidir.
İstanbul kırmadan dökmeden su kaçağı tespit işlemi gerçekleştiren firmamız, teknolojinin son harikası olan akustik dinleme adlı cihazı kullanarak sizleri kısa bir süre içerisinde bu sorundan kurtarmaktadır. Firmamız en zahmetli su kaçağını bile dakikalar içerisinde noktasal olarak tespit etmekte ve titiz bir çalışma sonucu tamirini gerçekleştirerek sizlere ek masraf çıkarmamaktadır. Firmamız sizlere sağladığı bütün hizmetleri garanti kapsamında gerçekleştirmektedir.

Gaziosmanpaşa Karayolları Su Kaçağı Tespiti

Su tesisatı sisteminde meydana gelen arızaların tamamı can sıkıcı olaylar olsa da özellikle su kaçağı problemi hepinizin korkulu rüyası haline gelmiştir. Su kaçağı sorunu özellikle eski yapılarda görülen ciddi ve tehlikeli bir problemdir. Bu nedenle meydana gelir gelmez profesyonel bir yardım almanızda yarar olacaktır.
Eskiden elde olmayan teknolojik cihazlardan dolayı oldukça zahmetli işlemlerin ardından tamiri mümkün olan su kaçağı problemi, neredeyse hepinizin kaçındığı bir sorundu.

Teknolojinin henüz bu kadar ilerlemediği dönemlerde, gözle görünmeyen su borularında zaman içerisinde meydana gelen tahribatlardan dolayı sızma meydana gelmekteydi. Su borularının gözle görünmemesi nedeniyle de meydana gelen en ufak arızalarda bile günlerce süren kırma dökme işlemleri uygulanırdı. Gelişigüzel kırılan dökülen yerlerin altındaki arızalı olan su borusu tespit edilir ve tamir işlemi uygulanırdı.


Su kaçağına bağlı olarak aynı anda bütün evin duvarlarında ıslaklık, kabarma, duvarlarda dökülme, su faturalarında artış ve kombi barında düşüş meydana gelmekteydi. Su borularındaki patlamalar sonucu sızan su kısa süre içerisinde bütün duvarlarınızı ıslattığından sorunun tam olarak nereden kaynaklandığını tespit etmeniz pek de mümkün değildir.

Bu nedenle klasik yöntemde yapılan gelişigüzel kırma dökme işlemi sizleri hem maddi olarak büyük masraflara hem de zaman anlamında oldukça yüksek kayıplara sürüklerdi. Su kaçağına bağlı olarak musluklarınızın kapalı olmasına rağmen dönmeye devam eden su sayacınız ay sonu sizlere oldukça yüksek bir su faturası çıkarmaktaydı.
Bu nedenle su kaçağı sorunu ile karşılaşır karşılaşmaz, uzman bir yardım alarak tamir ettirmeniz gerekmekteydi. Eskiden rastgele yapılan kırma, dökme işlemi canınızı sıktığından çoğu kez bu sorunu görmezden gelirdiniz.

Ancak bilmelisiniz ki görmezden geldiğiniz sorunlar sizlere bir çözüm sağlamaz, aksine daha fazla zarar verir. Su borularından sızan sular kısa süre içerisinde betonunuzu çürütüp alt katınızda oturan komşunuzun evine sızacağından, komşunuzun yapısında da ciddi hasarlar oluşmasına vesile olmaktadır.
İstanbul su kaçağı bulma hizmeti sağlayan firmamız, akustik dinleme adı verilen teknolojinin son harikası cihaz ile tek bir seramiğinizi bile kırmadan noktasal olarak su kaçağını tespit eder ve tamir işlemini yine noktasal olarak gerçekleştirerek fazladan seramiklerinizin kırılmasını önler.

Call Now ButtonŞimdi Ara