İçeriğe atla

Gop Su Tesisatçısı

Gaziosmanpaşa su kaçağı sorunu, günümüzde kullanılan modern yöntemler ile sorun olmaktan çıkmıştır.

İstanbul Avrupa yakasının hızla gelişen ilçelerinden biri olan Gaziosmanpaşa’da son dönemlerde yaşanan tesisat sıkıntıları sizleri adeta çileden çıkarmış durumdadır.

Gaziosmanpaşa Su Kaçağı Bulma Firması

Su kaçağı Gaziosmanpaşa
Su kaçağı bulma Gaziosmanpaşa

Artan nüfus ile birlikte barınma ihtiyacının ortaya çıkması ve buna bağlı olarak da hızla artan inşaatlar altyapısal bazı sorunlara neden oldu. Su kaçağı sorunu eski yeni demeden her yapıda meydana gelebilen ciddi bir su tesisatı sorunudur. Yeni binalarda kullanılan kalitesiz borular ya da eğim yanlışlığı gibi sıkıntılar su kaçağına sebep olmakta ve sizlerin adeta kâbusu olmaktadır.

Su kaçağını korkulu rüya haline getiren işlemi hepinizi biliyorsunuz, gözle görünmeyen tesisat sistemini içten tamir edebilmek için yapılacak olan tespit işlemidir. Su kaçağı tespiti hiç de bilindiği kadar kolay bir işlem değildir.

Tek tek bütün fayans ve duvarların gelişigüzel kırıldığı ve altlarından boruların kontrol edilmesi hem ciddi bir zaman kaybı hem de nakit kaybı demekti sizler için. Çünkü rastgele yapılan kırma işlemi sağlam olan tesisat sisteminize de zarar verir. Ve sizleri oldukça zor duruma sokmaktaydı.

Sağlam olan boruların kırılması vakit olarak da daha çok vaktinizi almaktaydı. Bu nedenle su kaçağı sorunu ile karşılaştığınızda unutmamanız gereken bir konuda en az su kaçağı kadar ciddi başka bir meselenin de su kaçağı bulma firması bulmak olduğudur.

Su kaçağı Gaziosmanpaşa
Su kaçağı tespiti Gaziosmanpaşa

Su tesisatında meydana gelen her türlü problemlere alanında uzman tesisat ustaları ve modern cihazları ile anında müdahale eden firmamız sizlere eski yöntemleri unutturacak yepyeni bir teknik ile sizleri tanıştıracaktır.

Firmamız su kaçağı gibi zorlu sorunlarla bile dakikalar içerisinde baş ederek  kırmadan dökmeden su kaçağı bulma işleminizi tamamlar. Gaziosmanpaşa kırmadan dökmeden su kaçağı bulma hizmeti sizlere sağlayan firmamız, akustik dinleme diye bilinen cihaz yardımı ile su tesisatınızdaki borularınız tamamını dinler ve su sızıntısının meydana geldiği yeri noktasal atış ile tespit eder.

Tek bir parkenin altında tespit edilen su kaçağınız, alanında uzman tesisat ustalarımız tarafından kırılarak tamir edilir. Firmamız ayrıca sizlere sağlamış olduğu bütün hizmetler için garanti vermektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonŞimdi Ara