İçeriğe atla

Yenidoğan Petek Temizliği

Yenidoğan petek temizliği firması olarak siz değerli müşterilerimizin tüm petek temizliği bakım ve onarımını gerçekleştiren yetkili firmayız. Kullanmakta olduğunuz ve problem yaşadığınız petek tesisatında oluşabilecek tüm sorunlar basit bir şekilde onarılmaktadır.

Kış aylarında oluşabilecek olumsuz hava koşullarına karşı sizlerin daha korunaklı ve sıcak bir ortamda kışı geçirmeniz için verdiğimiz hizmetten memnun kalacaksınız.

Kalite standartlarına uygun verdiğimiz bu hizmette sizlere uzun vadede memnuniyet sözü veriyoruz. Yapacağımız tüm çalışmalar firmamız tarafından garantili iş teslimatı adı altında yapılarak güvence altına alınmaktadır.

Petek Temizliği 

Günümüzde sıkça karşılaşılan sorunlardan birisidir. Peteklerin içlerinde bulunan su hazneleri çamurlaşmış su kireçlenme ve yabancı cisim kaçması sonucu tıkanabilir.

Kimyasal madde kullanılarak makinelerle yapılan temizlemeler de hiç bir çevre kirliliği oluşmamaktadır. Petekler sökülmeden bulunduğu yerde temizliyoruz.

Her nerede olursanız olun tüm il ilçe semt ve mahallelerde hizmet vermekteyiz. 7/24 bizimle irtibata geçip destek ve yardım alabilirsiniz.

Yenidoğan Petek Temizliği Fiyatları 2017

Firma olarak siz değerli müşterilerimize en uygun fiyat politikamız ile hizmet vermekteyiz. Yapacağımız çalışma ve almak istediğiniz hizmete göre fiyat tarifemiz değişmektedir.

En uygun fiyatlarla kaliteli hizmet almak için doğru adrestesiniz. Bizimle irtibata geçin ve tüm peteklerin bakımlarını gerçekleştirelim.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonŞimdi Ara