İçeriğe atla

Gaziosmanpaşa Su Tesisatı Kaçağı Bulma

Su tesisatı sistemi içerisinde elde olmayan nedenlerle ortaya çıkan sorunların başında su kaçağı yer almaktadır. Su kaçağı sorunu neredeyse herkesin başından geçmiş olan ve oldukça can sıkıcı bir tesisat problemidir.


Özellikle eski yapılarda kullanılan su borularının zaman içerisinde eskiyerek deformasyona uğraması sonucu oluşan su sızıntılarının neden olduğu su kaçağı problemleri eski yeni dinlemeden her türlü yapıda meydana gelmektedir. Özellikle İstanbul gibi kentlerde yapılan yeni inşaatlarda kullanılan kalitesi düşük su boruları veya yanlış tesisat sisteminin çekilmesinden kaynaklı olarak yeni binalarda da meydana gelen su kaçakları, sizleri hem maddi hem de manevi açıdan oldukça zor duruma sokmaktadır.
Gözle görünmeyen su borularında meydana gelen sızıntıları tespit etmek için eskiden öncelikle kırma dökme işlemi gerçekleşirdi. Üzeri beton ve seramiklerle kaplı olan su borularına ulaşmak için yapılan kırma dökme işlemi özellikle ev hanımlarını uğraştırmaktaydı. Elde olmayan teknolojik aletlerden dolayı rastgele gerçekleşen bu kırma dökme işlemine bağlı olarak oluşan molozların atılması, yeniden tamir edilmesi ve temizliğinin yapılması gibi teferruatlar sizleri günlerce hatta haftalarca uğraştırmaktaydı.
Gaziosmanpaşa cihazla su kaçağı tespiti nasıl yapılır ? Ayrıca gelişigüzel yapılan kırma dökme işlemine bağlı olarak çoğu defa sağlam olan su boruları da zarar görmekte ve yaptığınız masraflar ikiye veya üçe katlanmaktaydı. Her geçen gün ilerleyen teknoloji bütün bu sorunları ortadan kaldıracak önemli bir cihaza imza atmıştır. Eskiden günlerce süren kırma dökme işleminin ardından tamiri gerçekleşen su kaçakları firmamızın kullandığı teknik ve cihaz sayesinde kısa süren bir işlem haline gelmiştir.


İstanbul kırmadan dökmeden noktasal olarak su kaçağı bulma
hizmeti sağlayan firmamız sizlere bir telefon kadar yakındır. Akustik dinleme adı verilen su sesine karşı hassas cihaz ile en zorlu su kaçaklarını bile dakikalar içerisinde tespit eden firmamız, işinin ehli tesisat ustaları ile kısa süre içerisinde tek bir seramiğin altında tamirini gerçekleştirmektedir. Firmamız sizlere sağladığı bütün hizmetlerden dolayı garanti de vermektedir. Geniş ve uzman kadrosuyla sizlere aynı gün servis olanağı sağlayan firmamız sabit fiyat garantisi ile İstanbulların en çok tercih ettiği su tesisatçı firması olmuştur..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonŞimdi Ara