İçeriğe atla

Su Sızıntısı Tespiti

Su Kaçağı Tespiti Gaziosmanpaşa

Su kaçağı tespiti ile ilgili profesyonel aletlerimizle noktasal olarak tespit yapmaktayız, Gerek su kaçaklarını gerek pis su kaçaklarını gereksede kalorifer kaçaklarını sıfır hata ile noktasal saptıyor ve garantili olarak onarıyoruz. Yakın tarihe kadar su kaçağının tespiti oldukça zordu.

Kaçak bulunana dek kırılmadık yer kalmaz hanelerimiz, işyerlerimiz inşaat alanlarına dönerdi. Günlerce lavabolar, banyo ve tuvaletler kullanılamaz, sızıntı için çektiğimiz çilenin yanında parasal olarakta belimiz bükülürdü. İşin daha kötü tarafı su kaçağı genelde alt komşu tarafından belirler.

su-kacagi-bulma

Zira su betona sızarak akıntı yapmaya başlar ve alt komşumuzun tavanında dökülme veya nemlenme ile kendini gösterir.
Teknoloji geliştikçe artık işler daha da kolaylaşıyor. Çağdaş su kaçağı tespit aletleri ile su kaçağının olduğu boruyu ve tesisatı kolaylıkla tespit edebiliyorsunuz.

Bu sayede hanelerimiz inşaat alanlarına dönmeden su kaçağını yerinde saptayabilir ve hasarınız asgari düzeylere düşürebilirsiniz.Termal kamerayla su kaçağı tespiti yapılırsa kırım döküm işlemi o kadar az olur. Termal kamera sayesinde boruların geçiş rotaları belirlenir suyun kaçak yaptığı bölüm ise suyun yayılmasından anlaşılmaktadır.

Su Kaçağı Nasıl Oluşur ?

sizinti-onarimi

Su kaçağı problemi son zamanlarda bilhassa de daha önceki yapılar içerisinde daimi olarak karşımıza çıkan bir meseledir. Vakit içerisinde binaların su tesisat boruları çürümekte veyahut boruların eklem yerleri gevşemektedir. Bu da tabii ki bir müddet sonra su sızıntısının olmasına sebep olmaktadır.

Hanemde su kaçağı olup olmadığını nerden anlayabilirim diyorsanız duvarlarınız kontrol ediniz. Şayet ki nemlenme veyahut küflenme medyana geliyorsa muhtemel olarak sizin ya da komşunuzun evinde su kaçağı bulunuyor anlamına gelmektedir.

Su Kaçağı Nasıl Tespit Edilir ?

kacak-tespiti-fiyatlari

Biz firma olarak termal kamera ile su kaçağı tespitini kırma dökme işlemleriyle ananesel metotlar ile değil son teknoloji bilgisayarlı aletlerimizle yapmaktayız. Bu şekilde siz de hanenizin daha fazla kirlenmesini önleyecek ve üstelik saatlerce süren kırma işlemini beklemek zorunda kalmayacaksınız.

Siz de su sızıntısı tespiti yaptırmak istiyorsanız hemen firmamızı arayınız. Ters takdirde bu mesele gittikçe daha da büyük bir hale gelecek ve komşunuza sızmasına kapı aralayacaktır. Tabii bu da sizin büyük meseleler ile karşılaşmanıza yol açacaktır. Bu tür meselelerin çözümü ile konusunda firmamızdan yardım alınız.

 

 

Profesyonel Gaziosmanpaşa Su Kaçağı Tespiti

Ülkemizde görülen su kaçağı probleminden siz müşterilerimizi rahatlatmak için Avrupa’dan ithal, son sistem cihazlarımızla en kısa zamanda su kaçağı bulma işini hallediyoruz. Ve onarımını kendi bünyemizde, garantili olarak yapıyoruz.

İLETİŞİM                                         ANA SAYFA                                                     FİYATLAR

Su-Kacagi-Bulma (7)

Gaziosmanpaşa‎ Su Kaçağı Ekibi

Muhtemelen Avrupa yakasının en sık göçe maruz kalan kısımlarını içine alan bu bölge sayesinde artık su tesisat problemlerinize karşı oldukça başarılı çözüm önerilerinin getirilmesi sağlanacaktır.

Sizlere sağlanan ve son derece güncel cihazların kullanılması sayesinde uygulanmakta olan çözümler sayesinde günün her saati ve haftanın yedi günü bizlerden yardım talebinde bulunabilirsiniz.
Gaziosmanpaşa gibi oldukça hızlı gelişmekte olan bir ilçe ile birlikte su kaçağı ekiplerinin önemi ve hızlı olarak hareket etmeleri nedeniyle artık sorunlarınız çok daha fazla büyümeden anında müdahale edilmesi sağlanmıştır.

Firmamızın uygulamakta olduğu çözümler ve bunu uygulayan firmamızın son derece noktasal çalışması sayesinde herhangi bir zarar gelmeden sorunlu alanlar ortadan kaldırılmaktadır.

Call Now ButtonŞimdi Ara