İçeriğe atla

Gop Su Kaçağı Tespiti

Gizli Su Kaçağı Bulma Servisi Gaziosmanpaşa

Eskiden insan hayatını olumsuz olarak etkileyen birçok problem günümüz teknolojisinde yaşanan ilerlemeler sayesinde ortadan kalkmıştır. Eskiden bilim ve teknoloji alanındaki yetersizliklerden dolayı meydana gelen sorunlar insan gücüne bağlı olarak tamir edilebilmekteydi.

Bu nedenle özellikle yapılarda meydana gelen problemler sizlere zor anlar yaşatırdı. En basit sorunlarda bile uzun süren ve masraflı işlemler gerçekleştirilirdi. Yapı sisteminde bilinen en zahmetli sorun olan, su tesisatı sorunu hepinizin başından geçmiş olan ve korkulu rüyanız haline gelen bir arızadır.

Bunun nedeni ise yine elde olmayan teknolojik donanımlardan dolayı insan gücüne bağlı olarak gerçekleşen işlemlerdir. Elde olmayan teknolojik cihazlar nedeniyle tamir işlemi kırma dökme işlemine bağlı olarak gerçekleşen bu sorunun tamiri için yoğun enerji sarf etmeniz gerekirdi. Kırma dökme işlemi ile arızaların tamir edilmesinin ana nedeni, su tesisat sisteminde yer alan materyallerin gözle görünür olmamasıydı. Üzeri beton ve seramiklerle kaplı olan su borularına ulaşmak ve arıza tamiri yapmak için mecburen kullanılan bu yöntem sizleri moloz yığınları ile uğraştırırdı.


Rastgele gerçekleşen kırma dökme işlemi, tamir işleminden daha zorlu geçmektedir. Gelişigüzel kırılan yerlerin altında tespit edilmeye çalışılan arızalar tamir edildikten sonra, sizler kırılan yerlerde çıkan molozları atmak, yeniden onarmak ve temizlik yapmak gibi teferruatlarla uğraşırdınız.

Her geçen gün insan hayatını daha da kolaylaştıran teknolojik gelişmeler bu sorunların tamamını ortadan kaldırmıştır. Kırmadan dökmeden noktasal olarak sorunu ortadan kaldırmanın mümkün olduğu çağımızda alacağınız profesyonel yardımında önemi büyük olacaktır.

Tek başınıza tespit ve tamir edemeyeceğiniz arızalar için alanında uzman ve deneyimli su tesisatı firmasından yardım almanız gerekmektedir. Alanında uzman ve bilgi sahibi firma denince akla gelen İstanbul su tesisatçı firmamız, diğer sorunlarda olduğu gibi bu arıza karşısında da sizlerin yanında yer alarak sizleri büyük bir zahmetten kurtarmaktadır.
Firmamız su tesisatı sorunu her ne sebeple meydana gelirse gelsin, kısa süre içerisinde teknolojik cihazları ile tespit eder ve ardından titiz bir çalışma yürüterek tamirini bitirir. Uyguladığı teknolojik yöntemler sayesinde İstanbulluların gönlünde taht kuran ve en çok tercih edilen su tesisatçı firmamız, noktasal olarak arıza tespit işlemi yaptığından fazladan tek bir seramiğinizi bile kırmaz.

İstanbul’un bütün ilçe ve semtlerine geniş kadrosuyla aynı gün içerisinde servis olanağı sunan firmamız, sizlere sağladığı bütün işlemler için garanti de vermektedir.

Sizlere bir telefon kadar yakın olan firmamızı iletişim kategorisinde yer alan telefon numaralarından arayabilir ve sorun daha da ileriye gidip ciddi tehlikelere yol açmadan, tamir ettirerek rahat bir nefes alabilirsiniz.

Ayrıntılı bilgi edinmek için lütfen firmamızı arayın.

Su Kaçağı Tespiti Gaziosmanpaşa

Su kaçağı tespiti ile ilgili profesyonel aletlerimizle noktasal olarak tespit yapmaktayız, Gerek su kaçaklarını gerek pis su kaçaklarını gereksede kalorifer kaçaklarını sıfır hata ile noktasal saptıyor ve garantili olarak onarıyoruz. Yakın tarihe kadar su kaçağının tespiti oldukça zordu.

Kaçak bulunana dek kırılmadık yer kalmaz hanelerimiz, işyerlerimiz inşaat alanlarına dönerdi. Günlerce lavabolar, banyo ve tuvaletler kullanılamaz, sızıntı için çektiğimiz çilenin yanında parasal olarakta belimiz bükülürdü. İşin daha kötü tarafı su kaçağı genelde alt komşu tarafından belirler.

su-kacagi-bulma

Zira su betona sızarak akıntı yapmaya başlar ve alt komşumuzun tavanında dökülme veya nemlenme ile kendini gösterir.
Teknoloji geliştikçe artık işler daha da kolaylaşıyor. Çağdaş su kaçağı tespit aletleri ile su kaçağının olduğu boruyu ve tesisatı kolaylıkla tespit edebiliyorsunuz.

Bu sayede hanelerimiz inşaat alanlarına dönmeden su kaçağını yerinde saptayabilir ve hasarınız asgari düzeylere düşürebilirsiniz.Termal kamerayla su kaçağı tespiti yapılırsa kırım döküm işlemi o kadar az olur. Termal kamera sayesinde boruların geçiş rotaları belirlenir suyun kaçak yaptığı bölüm ise suyun yayılmasından anlaşılmaktadır.

Su Kaçağı Nasıl Oluşur ?

sizinti-onarimi

Su kaçağı problemi son zamanlarda bilhassa de daha önceki yapılar içerisinde daimi olarak karşımıza çıkan bir meseledir. Vakit içerisinde binaların su tesisat boruları çürümekte veyahut boruların eklem yerleri gevşemektedir. Bu da tabii ki bir müddet sonra su sızıntısının olmasına sebep olmaktadır.

Hanemde su kaçağı olup olmadığını nerden anlayabilirim diyorsanız duvarlarınız kontrol ediniz. Şayet ki nemlenme veyahut küflenme medyana geliyorsa muhtemel olarak sizin ya da komşunuzun evinde su kaçağı bulunuyor anlamına gelmektedir.

Su Kaçağı Nasıl Tespit Edilir ?

kacak-tespiti-fiyatlari

Biz firma olarak termal kamera ile su kaçağı tespitini kırma dökme işlemleriyle ananesel metotlar ile değil son teknoloji bilgisayarlı aletlerimizle yapmaktayız. Bu şekilde siz de hanenizin daha fazla kirlenmesini önleyecek ve üstelik saatlerce süren kırma işlemini beklemek zorunda kalmayacaksınız.

Siz de su sızıntısı tespiti yaptırmak istiyorsanız hemen firmamızı arayınız. Ters takdirde bu mesele gittikçe daha da büyük bir hale gelecek ve komşunuza sızmasına kapı aralayacaktır. Tabii bu da sizin büyük meseleler ile karşılaşmanıza yol açacaktır. Bu tür meselelerin çözümü ile konusunda firmamızdan yardım alınız.

 

 

Call Now ButtonŞimdi Ara