İçeriğe atla

Gop Su Kaçağı Bulma Firması

İstanbul Gaziosmanpaşa Kaçak Servisi

İstanbul gibi büyük şehirlerde her geçen gün artan nüfus beraberinde bazı yapısal sorunları da getirmektedir. Yapılan yüksek binaların zarar verdiği altyapı sisteminde su tesisatı sorunlarının oluşması kaçınılmazdır.
Eski yeni dinlemeden her türlü ev ve işyeri yapılarında meydana gelen su tesisatı sorunu her ne kadar daha çok banyoda meydana gelse de diğer bölümlerde de farklı nedenlerle rastlanmaktadır.
İstanbulluların korkulu rüyası olan su tesisatı problemlerinde en çok uğraştıran işlem, arıza tespit işlemidir. Su boruları gözle görünmediğinden, üzerleri parke ve beton ile örtülü olduğundan en ufak bir sorun karşısında bile günlerce süren işlemlerle uğraşmak durumunda kalırsınız. Su borularındaki arızaları tespit etmek için günlerce süren kırma dökme işlemi yapan, su tesisatçıları arızayı tespit edip onardıktan sonra sizlere günlerce uğraşacağınız işler bırakmaktadırlar.
Kırılan yerlerde oluşan moloz yığınları evinizde adeta harabe görüntüsüne neden olur.

Rastgele kırma işlemi ile arıza tespiti gerçekleştiren firmalar, bu işlemi rastgele yaptığından çoğu kez sağlam olan su borularınızda bu işlemden zarar görür ve arıza tespit ve tamir işleminde yaptığınız masraflar ikiye üçe katlanırdı.


Yapılan zahmetli işlemlerden dolayı çoğu kez görmezden gelinen su tesisatı arızaları sizleri hem maddi anlamda hem de manevi anlamda oldukça yıpratmaktaydı. İstenmeyen ve de elde olmayan nedenlerle ortaya çıkan ve önüne geçilmesi pek de mümkün olmayan su tesisatı arızaları sizlerin bütün plan ve programlarını alt üst etmekteydi. Özellikle ev hanımlarının moralini bozan bu sorun, günlerce evden çıkamamalarına neden olmaktaydı. Kırılan yerlerde oluşan molozları atmak, yeniden onarmak ve temizlik işlerini yapmak gibi teferruatlar sizleri bayağı bir yormaktaydı.
Yukarıda bahsetmiş olduğumuz işlemler eskiden elde olmayan teknolojik aletlerden dolayı gerçekleştirilirken, günümüzde gelişen teknoloji ile birlikte bütün bu sorunlar tarihe karışmıştır. Sizlere % 100 garantili hizmet sağlayan firmamız, en zahmetli su tesisatı arızalarını bile kısa süre içerisinde ortadan kaldırmaktadır.
İstanbul su tesisatçı firmamız, ev veya iş yerinizde meydana gelen bütün arızaları noktasal olarak tespit edecek bilgi ve birikime sahiptir. Bu nedenle İstanbulluların en çok tercih ettiği su tesisatçı firması olmuştur.

Call Now ButtonŞimdi Ara