İçeriğe atla

Su Sızıntılarını Bulma

Gaziosmanpaşa Hürriyet Mahallesi Su Kaçağı Bulma

Su kaçağı bulma işlemi, tesisat sistemi içerisinde en önemli ve en zorlu sorunların başında gelmektedir. Her türlü yapıda elde olmayan nedenlerle meydana gelen, su borularındaki patlamalar istenmeyen sonuçlar doğurmaktadır.
Ev, işyeri, okul, hastane, AVM gibi yapıların her bölümünde meydana gelen su kaçağı sorunu, hepinizin korkulu rüyası haline gelmiştir. Özellikle elde olmayan teknolojik cihazlar sebebiyle meydana gelen su kaçağı arızalarının tamir işlemi oldukça zahmetli geçmekteydi.
Su borularında meydana gelen tahribatlar sonucu oluşan en ufak su sızıntısı probleminde bile, çağırdığınız su tesisatçı ustaları günlerce süren bir kırma dökme işlemi gerçekleştirir ve sizleri bir hayli zor durumda bırakırdı. Gözle görünmeyen su borularında oluşan sızıntılar, kısa süre içerisinde ev ya da işyerinizdeki bütün duvarları ıslatacağından sorunun tam olarak nereden meydana geldiğini anlamanız imkansız hale gelirdi. Gelişigüzel su borularının üzerindeki beton ve fayansları kıran su tesisatçıları çoğu kez bu işlemden dolayı sağlam olan su borunuza da zarar verir ve masraflarınızı ikiye katlardı.


Rastgele kırılan yerlerin altında oluşan molozların atılması, yeniden tamir edilmesi ve temizlik işleri gibi ayrıntılar tamir işleminden sonra sizleri bir o kadar daha uğraştırmak da ve masrafa sokmaktaydı.

Bu nedenle gelişen teknoloji ile beraber, su tesisatçı ustalarının işini kolaylaştıran teknolojik cihazları kullanmanızda yarar olacaktır. Yukarıda bahsettiğimiz işlemlerin tamamı geçmiş dönemlerde teknolojideki yetersizliklerden dolayı uygulanmaktaydı. Her geçen gün gelişen teknolojik cihazlar, bu sorunların tamamını tarihe karıştırmış ve kısa süre içerisinde ortadan kalkan işlemler haline getirmiştir.
Su kaçağı problemine bağlı olarak, musluklarınız kapalı olsa bile su sayacınız hızla dönmeye devam eder ve ay sonu gelecek olan su faturanızı kabartır. Bu nedenle su kaçağına erken müdahale etmeniz oldukça önemlidir.
İstanbul kırmadan dökmeden su kaçağı tespit işlemi gerçekleştiren firmamız, teknolojinin son harikası olan akustik dinleme adlı cihazı kullanarak sizleri kısa bir süre içerisinde bu sorundan kurtarmaktadır. Firmamız en zahmetli su kaçağını bile dakikalar içerisinde noktasal olarak tespit etmekte ve titiz bir çalışma sonucu tamirini gerçekleştirerek sizlere ek masraf çıkarmamaktadır. Firmamız sizlere sağladığı bütün hizmetleri garanti kapsamında gerçekleştirmektedir.

Call Now ButtonŞimdi Ara