İçeriğe atla

Kırmadan Su Kaçağı Tamiri Servisi

Su Kaçağı Arama Gop

su kaçağı sorunu, tarihi yapısında meydana gelebilen can sıkıcı bir altyapı sorunudur.

İstanbul’un en büyük ilçesi olan tarih, yapılarda son dönemlerde önemli tesisat sorunları oluşmaya başladı. Özellikle tarihi binalarda görülen su kaçağı sorunu neredeyse bütün kuşattı. Su kaçağı eski binalarda kullanılan boruların yıllar içerisinde deformasyona uğrayarak, su sızıntısı yapması sonucu oluşur.

Ev ve iş yerlerinde görülen su kaçakları, daha çok evlerin banyosunda meydana gelir.

Patlayan su borularının oluşturduğu su sızıntılarına erken müdahale etmek oldukça hayatidir. Erken müdahale ile olası büyük zararları önlemek ile birlikte, su sızıntısının alt kata akmamasına da yardımcı olursunuz. Erken fark edemediğiniz ya da görmezden geldiğiniz su kaçakları zaman içerisinde beton aralarında ve fayans altlarında birikerek alt katınızda oturan komşunuzun evine sızıp, maddi zararlar getirmektedir. Su kaçağı sorunu günümüzde iki türlü çözülmektedir. Bunlardan ilki kırarak ve dökerek yapılan kaba ve ilkel bir yöntemdir. Bu yöntemi daha çok sokağınızda bulunan amatör tesisat ustaları kullanır.

Bu nedenle su kaçağı sorunları ile karşılaşırsanız, sokak tesisatçılarından uzak durmalısınız.su kaçağı tespiti gaziosmanpaşa servisimizi aramaktan çekinmeyiniz.

Sokak tesisatçıları su kaçağı tamir işlemini gerçekleştirirken evdeki diğer yapı ve tesisata zarar vermekteler ve sizleri hem zaman hem de nakit yönünden ciddi zararlara uğratırlar. Eskiden teknolojik ekipmanların yetersizliğinden ötürü kullanılan bu yöntem günümüz modern çağında tamamen tarihe karışmıştır.  kırmadan dökmeden cihazla su kaçağı bulma hizmeti sağlayan firmamız, Ev ya da iş yeri hiç fark etmeden su kaçağı sorunu ile karşılaştığınızda sizlerin yanında yer alır. Su kaçağı sorununa modern çözümler üreten firmamız sizleri hem zaman hem de nakit anlamında zora sokmadan dakikalar içerisinde su kaçağınızı tamir ederek ortadan kaldıracaktır.

Su Kaçağı Arama akustik dinleme adı verilen su sesine karşı hassas cihaz, ev ya da iş yerinizdeki su kaçağı sorununu noktasal olarak tespit eder. Firmamız tesisat sistemi üzerinde yer alan su borularınızın tamamını dinleyerek sorunu tek bir seramiğin altında tespit eder. İşinin ehli tesisat ustalarımız akustik dinlemenin tek bir seramiğin altında tespit ettiği yeri kırarak altında tamir işlemini gerçekleştirir. Bu nedenle sizlere % 100 garanti verir.

Call Now ButtonŞimdi Ara