İçeriğe atla

Gaziosmanpaşa Su Borusu Tamiri

Gaziosmanpaşa Atık Su Kaçağı Tespit ve Tamiri

Gaziosmanpaşa İstanbul’un Avrupa yakasında bulunan ilçelerimizde birisidir.

Pis su gider borularında yaşanan sorunlardan biri de pimaşlarda oluşan tıkanıklıktır.

Gider tesisatı zamanla biriken yemek artıkları, yağları, yanlışlıkla veya bilinçli olarak atılan ıslak mendil, bez, tuvalet kâğıtları yüzünden daralır ve tıkanır.

Daralan giderler zaman zaman yavaş su akışı ile size kendini belli eder. Önceden bu daralmayı fark edip tıkanma gerçekleşmeden pimaşların temizlenmesi size kolaylıklar sağlayacaktır.

Gider boruları tamamen tıkandığında ise yapılacak çok fazla şey kalmaz, iş profesyonel yollardan çözülebilir sadece. Tıkalı pimaş açma günümüzde kullanılan cihazlar yardımıyla kısa zaman içinde çözülmektedir.

Acemi kişilerce kanal açma işlemi başınıza dert olabilir. Tuvalet tıkanıklığı, banyo gideri, lavabo tıkanıklığı, mutfak gideri tıkanıklığı, binalarda ortak kullanılan ana pimaş tıkanıklığı, logar tespiti gibi içinden çıkılması güç problemler için bize ulaşın kaliteli hizmet alın.

Pimaş borularındaki tıkanıklığı açmak dikkat, titizlik ve profesyonellik isteyen mühim bir tesisat işidir. Ersoylar Tesisat deneyimin ve teknolojik cihazların birleşmiş olduğu profesyonel ve kurumsal bir firmadır. Kameralı robotla tıkanıklık açma işlemi kırıp, dökme gerektirmeyen profesyonel bir çözümdür.

Pimaşlar da oluşan tıkanıklık önce kameralarla görüntülenip sorun tespitinden sonra robotla müdahale gerçekleştirilmektedir.

Müdahale sırasında herhangi bir nokta da kirlenme olmamaktadır. İstanbul’un bütün ilçelerine ve semtlerine Gaziosmanpaşa’ya da haftanın 7/24 saat tam donanımlı araçlarımızla ve uzman kadromuzla kaliteli hizmet sunmaktayız.

Gaziosmanpaşa Su Kaçağı Tespiti Hizmetlerimiz

Hürriyet mahallesi, Karlıtepe mahallesi, Karadeniz mahallesi, Kazım Karabekir mahallesi, Merkez mahallesi, Fevzi çakmak mahallesi, Karayolları mahallesi, Bağlarbaşı mahallesi, Yeni mahallesi, Yeni doğan mahallesi, Yıldız tabya mahallesi, Şemsi paşa mahallesi, Mevlana mahallesi.

Call Now ButtonŞimdi Ara