İçeriğe atla

Yeni mahalle Petek Temizliği

Yeni mahalle petek temizliği adı altında profesyonel bir şekilde tüm ısınma alanlarında kullandığınız ve problem yaşadığınız peteklerin temizleme ve bakım hizmetlerini gerçekleştiren yetkili firmayız.

Petek temizliğini yaptırmazsanız eğer mevcut ısı dışarıya vurmaz ve daha fazla yakıt harcayarak sağlığınıza ve bütçenize ağır zararlar verebilir. Oluşabilecek kötü hava şartlarına karşı daha hazırlıklı ve korunaklı olmak için petek temizliğinizi yaptırmalısınız.

Peteklerin içinde bulunan su hazneleri çamurlaşmış su kireçlenme ve yabancı cisim kaçması sonucu tıkanabilir. Günümüzde bu sorun basit ve kolay bir şekilde onarılmaktadır.

Ofis büro iş yeri fabrika daire apartman gibi her alanda faaliyet göstermekteyiz. Tıkalı olan petekler mi var her nerede olursanız olun tüm il ilçe semt ve mahallelerde hizmet vermekteyiz.

Detaylı bilgi ve destek almak için bizimle irtibata geçiniz.

Peteklerim Nasıl Temizlenecek ?

Firma olarak bünyemizde bulunan uzman kadromuz tesisatçı ustalarımız ve kullandığımız son teknolojik ekipmanlar ile hizmet vermekteyiz.Kimyasal madde kullanılarak makinelerle yapılan temizlemeler de hiç bir çevre kirliliği oluşmamaktadır.

Petekler sökülmeden bulunduğu yerde temizlenmekte ve oluşabilecek tüm hasar ve kayıptan firmamız sorumludur.

En uygun fiyatlarla kaliteli hizmet almak için doğru adrestesiniz. Bizimle 7/24 iletişime geçiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonŞimdi Ara