İçeriğe atla

Gaziosmanpaşa Su Kaçak Tespit 99 TL

Su tesisatı sistemi içerisinde elde olmayan nedenlerle ortaya çıkan sorunların başında su kaçağı yer almaktadır.


Su kaçakları son zamanlarda eski yeni dinlemeden her türlü yapıda kendini gösteren bir problem haline gelmiştir.

Eskiden sadece tarihi yapılarda görülen su kaçağı sorunu son zamanlarda yapılan yüksek inşaatlar ile birlikte yeni binalarda da görülmeye başlanmıştır.

Tarihi yapılarda meydana gelen su sızıntılarının temel nedeni kullanılan su borularının zaman içerisinde deformasyona uğraması olduğu bilinirken yeni yapılarda meydana gelen su kaçaklarının nedeni ya kullanılan su borularının kalitesinin düşük olması veya yanlış tesisat sisteminin çekilmesi sonucu meydana gelmektedir.

Su tesisatı arızaları nerede ve nasıl meydana gelirse gelsin, yapmanız gereken öncelikli işlem alanında uzman bir su tesisatçı firması ile anlaşıp sorunu ortadan kaldırmak olmalıdır. Eskiden teknolojideki imkânların yeterli olmadığı dönemlerde meydana gelen en ufak bir problemde bile günlerce süren bir kırma dökme işlemi gerçekleşirdi.
Kırmadan Gaziosmanpaşa Kameralı su kaçağı bulma Su borularındaki sızıntıların neden olduğu su kaçaklarına erken müdahale bulunmanız da oldukça önem arz etmektedir. Erken müdahalesi yapılmayan su kaçakları zaman içerisinde duvar diplerinde biriken suyu alt katınızda oturan komşunuzun evine sızdırır ve komşunuzun evi sizden kaynaklanan bir problem yüzünden berbat bir hal alır. Sizin ihmal ettiğiniz sorun nedeniyle evi kirlenen komşunuz ile aranızda ciddi bir problem yaşanacağından aranızdaki komşuluk ilişkileri zedelenecektir.

Bu nedenle evdeki duvarlarda kabarma, parkelerde şişme, evde keskin rutubet kokusu, kombi barında sürekli bir düşüş ve su faturanızda artış gözlemliyorsanız evinizde su kaçağı var demektir ve hiç vakit kaybetmeden işinin ehli ustaları ile sizlere hizmet veren firmamızı arayın. İstanbul su tesisatçı firmamız, en zahmetli su kaçaklarını bile dakikalar içerisinde tespit eder ve tamirini gerçekleştirir.

Üstelik tespit esnasında tek bir seramiğinizi bile kırmadan. Teknolojinin son harikası olarak bilinen su sesine karşı hassas olan akustik dinleme adı verilen cihaz, en zorlu su kaçaklarını bile kısa süre içerisinde tespit eder.

Ses çıkarmadan çalışan akustik dinleme sayesinde günün herhangi bir saatinde tespit ve tamir işlemi gerçekleştirebilirsiniz. İstanbul su tesisatçı firmamız alanında uzman ve geniş kadrosuyla sizlere aynı gün içerisinde servis olanağı sağlayarak, yaptığı her işlem için garanti de vermektedir. Detaylı bilgi edinmek için firmamızı arayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonŞimdi Ara