İçeriğe atla

Su Akıntısı Tespiti İstanbul

Günün herhangi bir saati kapınız çalındı ve alt kattaki komşunuz sizin evinizden su akıttığını iddia ediyorsa evinizde su sızıntısı sorunu var demektir.
Özellikle apartman dairelerinde oturan sakinlerin korkulu rüyası olan bu problem neredeyse herkesin başından bir kere geçmiş olan bir sorundur.

Su borularının kullanıma bağlı olarak patlaması beraberinde bir takım ciddi problemleri de getirmektedir. Bu nedenle erken müdahalede bulunulması gerekmektedir. Özellikle tespit işlemi uzmanlık gerektiren bu problem ile tek başınıza müdahale edemeyeceğinizden alanında bilgi ve deneyim sahibi su tesisatçı ustalarından destek almanız gerekecektir.

Erken müdahale isteyen bu problemi kulak arkası yapmamanız gerekse de paniğe kapılıp sıradan bir su tesisatçı firması ile de anlaşmamanız gerekmektedir.
Sokak aralarında amatörce hizmet veren firmalar en basit sorunlarda bile üzeri beton ve seramikler ile kaplı olan su borularınıza ulaşmak için kırma dökme işlemi uygularlar.

Su kaçağı bulma nasıl yapılır ? Günlerce süren kırma dökme işlemine bağlı olarak ortaya çıkan molozlar özellikle ev hanımlarının bütün plan ve programını bozmaktadır. Ayrıca rastgele gerçekleşen kırma dökme işlemi daha tespit aşamasındayken bile sizleri olması gerektiğinden daha fazla zarara uğratır.

Örneğin kırma işleminden etkilenen sağlam olan su borularının da değişmesi gerekmekte ve bu da sizleri bayağı bir masrafa sokmaktadır.
Bu sorun sizleri sadece maddi anlamda değil zaman açısından da oldukça zarar uğratır. Kırılan yerlerde oluşan molozların atılması, yeniden tamir edilmesi ve temizlik gibi ayrıntılar sizlerin epey bir vaktini alacaktır.

Yukarıda bahsi geçen sorunlar her ne kadar günümüzde tarihe karışmış olsa da işi bilmeyen amatör su tesisatçıları hâlâ bu ilkel yöntemleri kullanmaktadır. Bu nedenle diğer tüm tesisat sorunlarında olduğu gibi bu sorun karşısında da İstanbul su tesisatçı firmamızı aramanız gerekmektedir.

Firmamız teknolojideki gelişmelerden hızla haberdar olup çabucak ayak uydurmaktadır.

Sizlere bir telefon kadar yakın olan firmamız, akustik dinleme diye tabir edilen cihaz ile sizlere 7/24 destek sunmaktadır. Aynı gün servis olanağı sayesinde İstanbul’un en çok tercih edilen firması haline gelmiş olan firmamız, tek bir seramiğinizi dahi kırmadan tespit işlemini gerçekleştirmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonŞimdi Ara