İçeriğe atla

Karlıtepe Petek Temizliği

Özel petek temizleme makineleri ve kimyasalları ile her marka petek temizliğini yapan Karlıtepe Petek Temizliği Gaziosmanpaşa da hizmetinize açılmıştır. Sizde kış gelmeden uygun fiyatlarla peteklerinizin temizliğini yaptırmak istiyorsanız hemen bizimle irtibata geçin. Karlıtepe Petek Temizliği olarak verdiğiniz adrese gelelim son teknoloji ürünü ekipmanlar ile peteklerinizin detaylı temizliğini yapalım.

Ayrıca Karlıtepe Petek Temizliği adı altındaki kuruluşumuz petek temizliğinin yanı sıra tüm tesisat sorunlarınıza da çözüm bulmaktadır. Gerek pimaş tıkanıklığı açmak olsun, gerekse su kaçaklarını bulmada olsun tesisatçılık alanında tüm sorunlarınız için hizmet vermektedir.

İlaçlı Petek Temizliği Nasıl Yapılır?

Petekler yeni teknolojik aletler yardımı ile temizlenmektedir. Bu aletler her ne kadar ileri seviye temizleme cihazları olsa da bazı ilaç ve kimyasallara ihtiyaç duymaktadır. Peteğin içindeki pis suyu tahliye eden cihaz, petek içerisinde ki pas ve kireci sökmek için çeşitli ilaçlara ihtiyaç duymaktadır.

Peteklere basınçlı ve ilaçlı suyu gönderen cihaz, petekleri, içlerindeki pastan ve kireçten arındırmaktadır.  Ve peteklerin iç kısımları ilk gün ki gibi tertemiz olmaktadır…Peteklerinizin yıllık temizliği için lütfen bizimle irtibata geçiniz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonŞimdi Ara