İçeriğe atla

Kameralı Su Kaçak Tespiti

Su kaçakları eski yeni demeden her türlü yapıda çeşitli nedenlerle gün yüzüne çıkan ve sizleri oldukça zahmete sokan su tesisatı arızalarındandır.
Elde olmayan nedenlerle meydana gelen ve özellikle de tespiti sırasında sizleri bir hayli uğraştıran su kaçakları daha önceden de başınızdan geçmiş ve sizleri hem maddi açıdan hem de zaman açısından oldukça uğraştırmıştır. Bu nedenle su kaçakları denince hepinizin tüyleri diken diken olmaktadır.
Gün içerisinde çeşitli ihtiyaçlarımızı karşılamak için kullanılan su tesisatında oluşan su kaçakları hayatınızın akışını da olumsuz yönde etkilemektedir. Erken müdahale isteyen su kaçaklarına, zamanında müdahale edilmediği durumlarda ortaya oldukça ciddi tablo çıkmaktadır.
Su kaçakları probleminin tespit işlemi tamir işleminden daha zahmetli geçtiğinden, bu sorun ile tek başınıza başa çıkmanız mümkün değildir. Alanında bilgi ve deneyim sahibi su tesisatçı firmaları ile anlaşarak kısa süre içerisinde kurtulabileceğiniz su kaçakları, eskiden uygulanan yöntemler nedeniyle, sizleri epey bir zarara uğratmaktaydı.

Özellikle ev hanımlarının korkulu rüyası olan su kaçakları genel olarak eski yapılarda meydana gelse de yeni yapılarda da görüldüğü olmuştur.
Tarihi yapılarda kullanılan su borularının kullanım yılına göre, tahribatlara uğramış olması ve ortaya sorun çıkarması olağan olarak görülürken, yeni binalarda görülen su kaçakları sizleri oldukça üzmektedir. Yeni binalarda kullanılan kalitesiz su boruları ya da yanlış eğim nedeniyle görülen bu arızalar, oldukça moral bozmaktadır.
Su kaçağı bulma gaziosmanpaşa Eskiden uygulanan çağdışı yöntemler nedeniyle sizleri uğraştıran su kaçaklarının tamir işlemi artık eskiden olduğu kadar zahmetli değildir. Her geçen gün insan hayatını kolaylaştıracak önemli gelişmelere imza atan bilim insanları son olarak su tesisatı sektörünün işini kolaylaştıracak müthiş bir cihaza imza attı.

Su sesine karşı hassas olan ve gürültü yapmadan çalışan akustik dinleme adlı cihaz, en zahmetli su kaçaklarını bile kısa süre içerisinde tespit eder. Kırmadan dökmeden noktasal olarak tespit işlemini gerçekleştiren firmamız, bulunan su kaçağını bir veya iki seramiğin altında tamirini gerçekleştirerek sizlere rahat bir nefes aldırır. Alanında uzman kadrosu ile sizlere sağladığı her işlem için garanti sağlayan firmamız, sizlere bir telefon kadar yakındır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonŞimdi Ara