İçeriğe atla

Fevzi Çakmak Petek Temizliği

Fevzi Çakmak Kombi Bakımı ve Petek Temizliği bir Ersoylar Tesisat kuruluşu olup kombi bakımı ve petek temizliğinin yanı sıra tüm tesisatçılık hizmetlerini vermekteyiz. Gaziosmanpaşa nın her yerine  ve tüm mahallelerine teknik servisimiz bulunmaktadır.

Firmamız bünyesinde bulunan alanında uzman çalışma arkadaşlarımız ve son model teknolojik aletlerle tüm tesisatçılık hizmetlerini profesyonel olarak yapıyoruz.

Kombiler ve Petekler Nasıl Kirlenir?

Kombiler kullanıma bağlı olarak bakıma ihtiyaç duyarlar. Kombiler de, soğuk su giriş filtreleri zamanla kirlenir, yanma odası kurumlaşır, eşanjör ün su kanalları kireçlenir ve kombi bacası tıkanır.

Petekler ise, kış aylarında uzun kullanıma bağlı olarak kireçlenir ve paslanır. Kombilerin ısıtıp peteklere gönderdiği su musluk suyu olduğu için ve musluk suları ülkemizde çok kireçli olduğu için sularda ki kireç petek içlerinde kireç oluşumuna neden olur. Kireçlenen petekler ve peteklerin su kanalları, su devir dayımını yavaşlatır. Bu durum kombiye ve tüm kombi parçalarına zarar verdiği gibi doğal gaz harcadığı halde bulunduğu yeri ısıtmaz.

Kullanıcılar kış aylarında ısınmak için kombinin derecesini yükseltse de  bu durum pek işe yaramaz.

Fevzi Çakmak Petek Temizliği ile Çözüm

İşte tam burada Fevzi Çakmak Kombi Bakımı ve Petek Temizliği olarak biz devreye giriyoruz. Önce peteklerin içinde ki pis suyu tahliye ediyor, ardından özel makineler ve petek temizleme ilaçları  ile petek içlerini temizliyoruz. Petek içlerinde ki tüm kireci ve pası özel kimyasallar yoluyla temizliyoruz.

Gerekli kombi bakımını da yaptıktan sonra petekleri temiz su ile tekrar dolduruyoruz, ve son olarak petek koruyucu ilacı su ile beraber peteklere enjekte edip işlemi sonlandırıyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonŞimdi Ara