İçeriğe atla

Fevzi Çakmak Mahallesi Su Kaçağı Tespiti

Fevzi Çakmak Mahallesi Su Kaçağı Tespiti bir Ersoylar Tesisat kuruluşudur. Fevzi Çakmak Mahallesi Su Kaçağı Tespiti olarak siz değerli Gaziosmanpaşa  ilçesi sakinlerinin hizmetinizdeyiz. Su kaçağının yanı sıra bütün tesisatçılık hizmetleri verilmektedir.

Su kaçakları evleriniz de veya iş yerlerinizde başınıza gelebilecek can sıkan bir tesisatçılık sorunudur. Bu gibi durumlarda hemen bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Kırmadan ve Dökmeden Su Kaçağı Tespiti

Firmamız bünyesinde bulunan alanında uzman ekip ve ekipmanlar ile su kaçaklarını kırmadan ve dökmeden tespit etmektedir. Su kaçakları termal kameralar yardımı ile bölgesi tespit edilip, akustik ses dinleme cihazları ile milimetrik olarak nokta atışı ile bulunur.

Su kaçakları kırmadan ve dökmeden hiçbir eşyanız zarar görmeden tespit edildikten sonra çok küçük bir çalışma alanı oluşturarak tadilatı ve tamiratı yapılır.

Toplam tadilat işlemi dakikalar içerisinde tamamlanır.

Firmamızın Verdiği Hizmetler

  • Su tesisatçılığı
  • Su kaçağı bulma
  • Pimaş açma
  • Kombi bakımı ve petek temizliği

Firmamız su tesisatçılığı adına tüm hizmetleri vermektedir.

Pimaş açma işlemi özel tıkanıklık açma robotları ile yapılmaktadır. İşlem kırmadan ve dökmeden yapılmaktadır. İşlem toplamda sadece dakikalar sürmektedir.

Kombi bakımı ve petek temizliği firmamızın bir diğer hizmetidir. Kombi bakımı ve petek temizliği her sene yapılması gereken periyodik bakımlardan dır. Düzenli olarak bakımı yapılan kombiler ve peteklerin kullanım ömrü uzamaktadır.

Sizde tüm tesisatçılık ihtiyaçlarınız için bizi arayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonŞimdi Ara