İçeriğe atla

Dış Mekan Su Kaçağı Tespiti Gaziosmanpaşa Tesisat

dış mekan su kaçakları son dönemlerde ev ve iş yerinizin belası haline gelen su kaçakları problemleri sizlere çok ciddi zararlar vermektedir.

Su borularında meydana gelen patlamalar sonucu sızan sular zaman içerisinde bütün evin duvarlarını kaplayarak sizlere ciddi sorunlar çıkarmaktadır.

En önemlisi biriken suların zamanla betonu çürütmesi ve fayans aralıklarından alt katınızda oturan komşunuz evine de su sızdırarak zarar vermesidir.

Durduk yere komşunuzun evine de zararlar vermiş olursunuz ve bu durum komşunuzla aranızdaki ilişkiye yansıyarak ciddi kavgalara tutuşmanıza neden olur. Su kaçaklarında meydana gelen problemlerin erken müdahale istemesinin en büyük nedeni de belki de budur.

Su kaçaklarından sonra evinizin duvarlarında ıslaklık, evde rutubet kokusu, kombi barınızda sürekli düşüş ve su faturalarınızda ciddi artışlar gözlemleyebileceksiniz.

Bunun neden su vanalarının kapalı olmasına rağmen sızıntıdan dolayı sızıntıdan dolayı su sayacının hızla dönmesidir. Su kaçağı tamir işleminden sonra her ay gelen su faturanızda da ciddi düşüşler gözlemleyebileceksiniz.

Su kaçaklarında dikkat etmeniz gereken en önemli konu, tamiri gerçekleştirecek firma veya tesisat ustalarını iyi araştırmanızdır. Piyasada tesisatçıyım diye dolaşan ancak tesisat sektöründe meydana gelen gelişmelerden habersiz olan birçok firma bulunmaktadır.

Bu firmalar sizlerin su kaçağı sorununu belki ortadan kaldırır ama arkasında daha ciddi masraflar çıkarır. İşi bilmeyen tesisat ustaları eski yöntemleri kullanarak su kaçağınızı parke ve betonlarınızı rastgele kırarak tespit işlemini gerçekleştirirler.

Bu yöntem eskiden cihaz eksikliğinden kaynaklı olarak kullanılırken günümüz teknolojisinde hâlâ kullanılıyor olması ancak amatör tesisatçılarının işidir. İstanbul’da kırmadan su kaçağı tespit hizmeti sağlayan firmamız, su kaçağınızı noktasal olarak cihazla tespit eder. Bu nedenle tespit işleminde tek bir seramiğinize bile zarar vermez, sizleri büyük maddi zararlardan da kurtarır.

 

Akustik dinleme adlı teknolojik cihaz ile hem zaman hem de nakit yönünden kazançlı çıkacaksınız, İstanbul su tesisat firmamız noktasal olarak işlem gerçekleştirdiğinden fazladan yere kırma dökme işlemi yapmaz.

Akustik dinlemenin bulduğu patlak olan su borusunu titiz bir çalışma sonucu tamir eder ve sizlere % 100 garanti sağlar. Firmamızın İstanbul’daki bütün ilçe ve semtlerine aynı gün servis imkanı bulunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonŞimdi Ara