İçeriğe atla

Bağlarbaşı Su Tesisatçısı

Bağlarbaşı su tesisatçısı firması olarak siz değerli müşterilerimizin su tesisatında yaşadığı problemleri başarıyla bakım onarım ve yeniden kurulumunu yapan yetkili firmayız.

Su tesisat hizmetleri olarak tıkanıklık açma gider açma kırmadan dökmeden tıkanıklık tespit su kaçağı tespit ve onarım petek temizliği yeniden kurulum gibi bir çok alanda sizlere hizmet vermekteyiz.

Su borularında tıkanıklık var ? Hemen bizlerle iletişime geçin ve kullandığımız termal görüş kameraları akustik ses dinleme cihazları ile kırmadan dökmeden tıkalı olan bölgeyi noktasal olarak tespit edelim.

Kalite standartlarına uygun yaptığımız çalışmalarda sizlere uzun vadede memnuniyet ve sorunsuz bir şekilde kullanma sözü veriyoruz. Yapacağımız tüm çalışmalar firmamız tarafından garantili iş teslimatı adı altında yapılarak güvence altına alınmaktadır.

Tuvalet banyo mutfak lavabo klozet bahçe sokak gibi su tesisat işleminiz nerede olursa olsun sizlere destek olmaktayız.

Bağlarbaşı Su Tesisatçısı Su Kaçağı Bulma

Evinizde iş yerlerinizde kullanmakta olduğunuz su tesisatı sizlere problem yaratıyorsa eğer hemen bizlerle iletişime geçiniz. Kırma dökme işlemi yapılmadan su kaçağı hangi bölgede olursa olsun kaçıncı katta olursa olsun başarılı bir şekilde onarılmaktadır.

Bünyemizde bulunan uzman kadromuz tesisatçı ustalarımız ve kullandığımız son teknolojik ekipmanlar ile tüm tesisat işlemleri başarıyla gerçekleştirilmektedir.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonŞimdi Ara