İçeriğe atla

Tesisat Kaçaklarını Onarma Gaziosmanpaşa

Su tesisatınızda meydana gelen su kaçaklarını kırmadan dökmeden tespit eden İstanbul su tesisatı firmamız sizleri büyük dertlerden kurtarır.

Daha çok yeni binalarda kullanılan kalitesi düşük borular nedeniyle su tesisatında meydana gelen su kaçağı sorunu İstanbul’da sıkça görülen ciddi bir problemdi. Yaz kış demeden her mevsim ortaya çıkan ve sizleri oldukça zor duruma düşüren su borularındaki patlamalar, günümüzde kısa süre içerisinde tamir edilebilmektedir. Yıllarca su kaçakları sorunları ile karşılaştığınızda, yardım istediğiniz tesisat firmaları sizlere hep aynı yöntemi uyguladır.

Evlerinizdeki beton ve fayansları kırıp altlarında kalan su borularını tek tek incelediler ve bazen rastgele kırıp döktükleri yerlerde sağlam olan borunuzun da zarar görmesine sebep oldular. Bu durum sizlerin su kaçağı tamiri için ciddi paralar harcamanıza neden olurdu. Teknolojinin henüz günümüzdeki hızını yakalayamamış olması bu işlemlerin sağlanmasında en önemli rolü oynuyordu.

Eldeki imkansızlıklar nedeniyle üzeri beton ve fayanslar ile korunan su boruların ulaşmak ancak bu şekilde mümkündü. Bu nedenle su kaçağı denince hâlâ tüyleriniz diken diken oluyor ve çoğu kez su kaçağı bulma gaziosmanpaşa sorununu görmezden geliyorsunuz.

Bilmeniz gerekir ki görmezden geldiğiniz su kaçakları sorunu ileride daha ciddi sorunlara yol açacaktır. Bu sebeple erken fark etmeniz ve profesyonel bir yardım almanız önemlidir. Sonda söyleyeceği işlemi başında söyleyen İstanbul kırmadan dökmeden su kaçağı bulma hizmeti sağlayan firmamız en uğraştırıcı su kaçağını bile dakikalar içerisinde tespit eder ve sizleri bu dertten kurtarır.

Akustik dinleme adı verilen su sesine karşı duyarlı cihaz ile ister ev, ister iş yerinde meydana gelen su kaçağını tesisat sisteminde yer alan boruları dinleme yöntemiyle tespit eder. Cihazı kullanan işine hakim tesisat ustalarımı kısa bir süre içerisinde su kaçağını bulduktan sonra tamir sürecini başlatır. Titiz bir çalışma sonucu tek bir seramiğin altında tespit edilen su kaçağınız yine tek bir fayansın altından tamir edilerek sizleri hem zamandan hem de paradan tasarruf ettirir. Firmamızı, sadece su kaçağı sorunu değil tesisat sisteminde meydana gelen diğer bütün sorunlar ve petek temizliği yaptırmak için arayıp randevu oluşturabilirsiniz. İstanbul’un her semtine hizmet götüren firmamız sizlere garanti imkanı da sunmaktadır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şimdi Ara